back

Громадські слухання

21 травня 2010

Громадські слухання


Містобудівне обґрунтування відведення земельного масиву загальною площею 23,1271 га із земель запасу Бобровицької міської ради (територія прилегла до вул. Червоноармійська), для передачі громадянам під індивідуальні земельні ділянки для ведення садівництва, розроблене відповідно до розпорядження Бобровицької райдержадміністрації від 23 листопада 2009 року №502, (розробник містобудівного обґрунтування ТОВ «Проектно-вишукувальний інститут ЧЕРНІГІВАГРОПРОЕКТ», замовник ПП «ЗЕМГЕОПРОЕКТ») отримало позитивні висновки наглядових служб і пропонується для громадського обговорення.

Проведення громадських слухань з обговорення даного містобудівного обґрунтування відведення земельного масиву площею 23,1271 га для передачі громадянам під індивідуальні земельні ділянки для ведення садівництва: загальна площа садівничих ділянок 17,36 га., площа проїздів 5,7521 га., господарча зона 0,015 га. відбудеться 18.06.2010 о 13 годині в приміщенні Бобровицької райдержадміністрації (малий зал засідань).

Обґрунтовані пропозиції та зауваження з посиланням на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил для реєстрації, розгляду та узагальнення прохання надавати до дозвільного центру Бобровицької районної державної адміністрації.