21 грудня 2012


На виконання Указу Президента України від 14.11.2017 № 361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації право просвітницького проекту «Я маю право!», плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення виконання даного Указу, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів 27 грудня 2017 року, з метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією України розроблений проект районного плану заходів на 2018 рік з реалізації відповідного правоосвітницького проекту, який виноситься на громадське обговорення.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту розпорядженняплану надсилати в письмовому вигляді впродовж 10 днів, з дня опублікування на сайті районної державної адміністрації.

Контактна особа: Ляшенко Надія Миколаївна, начальник відділу організаційної, юридичної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації тел.2-81-29.

Із документом можна ознайомитись тут >>>>>

План заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» у Варвинському районі у 2018 році
Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту плану заходів з підготовки та відзначення в районі у 2018 році Дня Соборності України

З метою утвердження ідеї національної єдності, належного відзначення Дня Соборності України районною державною адміністрацією розроблено відповідний проект плану заходів з підготовки та відзначення в районі у 2018 році Дня Соборності України.

Проект плану заходів виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 4 по 12 січня 2018 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту плану заходів, а також пропозиції щодо формату проведення заходів до Дня Соборності України, надсилати до 12 січня 2018 року на електронну адресу: [email protected]

У темі листа просимо обов’язково зазначати «Пропозиції до Плану заходів з підготовки та відзначення в районі у 2018 році Дня Соборності України».

Контактна особа: Ляшенко Надія Миколаївна, начальник відділу організаційної, юридичної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації тел.2-81-29.

Із документом можна ознайомитись тут >>>>>

План заходів щодо підготовки та відзначення в районі у 2018 році Дня Соборності України
Увага! Громадське обговорення!

Варвинська районна державна адміністрація виносить на громадське обговорення Проект перспективного плану роботи районної державної адміністрації на 2018 рік

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту плану надсилати в письмовому вигляді до 27.12.2017 року до відділу організаційної, юридичної роботи, інформаційної діяльності та консультацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації (смт Варва, вул. Шевченка, буд. 38, тел. 2-81-29 або в електронному вигляді за адресою: [email protected] з поміткою «До перспективного плану роботи на 2018 рік».

Контактна особа: Ляшенко Н.М., начальник відділу організаційної, юридичної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Із документом можна ознайомитись тут >>>>>

Перспективний план роботи Варвинської районної державної адміністрації на 2018 рік
Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту
Програми економічного і соціального розвитку
Варвинського району на 2018 рік

Законодавча підстава:

Програма економічного та соціального розвитку Прилуцького району на 2018 рік розроблена відповідно до вимог Законів України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регіональної політики», Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року та спрямована на реалізацію загальнодержавних реформ.

Основні показника Програми базується на намірах господарюючих суб’єктів району, пропозиціях структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування та враховують існуючі тенденції соціально-економічного розвитку регіону та прогнозні показники економічного і соціального розвитку України.

Заходи Програми спрямовані на реалізацію єдиної політики розвитку району в 2018 році, відповідно до стратегії та пріоритетів розвитку на основі об’єднання інтересів і можливостей, шляхом взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємницької діяльності, громадськості, шляхом економічної активності і відновлення економічного зростання.

Зміст матеріалів винесених на обговорення:

Проект Програми економічного і соціального розвитку Варвинського району на 2018 рік.

Мета проведення консультацій з громадськістю:

Збір пропозицій з метою їх врахування при розробці або уточненні Програми економічного і соціального розвитку Варвинського району на 2018 рік.

Способи забезпечення участі в обговоренні:

Даний проект Програми виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 06 по 20 листопада 2017 року. Зауваження та пропозиції до проекту Програми прийматимуться сектором економічного розвитку райдержадміністрації до 20 листопада 2017 року за адресою: 17600, смт Варва, вул. Шевченка, 38, т2-22-82., E-mail: [email protected].

Контактна особа: Головенець Андрій Віталійович, завідувач сектору економічного розвитку райдержадміністрації.

Із документом можна ознайомитись тут >>>>>

Програма економічного і соціального розвитку Варвинського району на 2018 рік
До відома розробникам документів

Консультації з громадськістю організовує і проводить орган виконавчої влади, який є головним розробником проекту нормативно-правового акта: розпорядження, програми, регуляторних актів тощо (Постанова Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» п.5.)Проекти документів для обговорення у 2017 році
Інформаційне повідомлення про громадське обговорення
проекту плану роботи Варвинської районної державної адміністрації
на ІІІ квартал 2017 року

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості, виконання окремих пунктів розпорядження голови райдержадміністрації від 27 жовтня 2015 року № 179 "Про Регламент", та "Положення про апарат Варвинської районної державної адміністрації" №225 від 05 липня 2011 року, відділом організаційної, юридичної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації на основі пропозицій відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, а також зацікавлених районних управлінь та організацій підготовлено проект плану роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2017 року.

Даний проект плану заходів виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 23.06.2017 до 30.06.2017.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться відділом організаційної, юридичної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації до 30 червня 2017 року за адресою:

17600, смт Варва, вул. Шевченка 38, каб. 2, тел: (04636) 2-81-29

е-пошта: [email protected] з поміткою «До плану роботи на ІІІ квартал 2017 року».

Контактна особа: Ляшенко Надія Миколаївна, начальник відділу організаційної, юридичної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Із документом можна ознайомитись тут >>>>>

Проект плану роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2017 рокуІнформаційне повідомлення про громадське обговорення
проекту плану заходів з підготовки та відзначення в районі у 2017 році
Дня Соборності України

З метою утвердження ідеї національної єдності, належного відзначення Дня Соборності України районною державною адміністрацією розроблено відповідний проект плану заходів з підготовки та відзначення в районі у 2017 році Дня Соборності України.

Проект плану заходів виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 4 по 19 січня 2017 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту плану заходів, а також пропозиції щодо формату проведення заходів до Дня Соборності України, надсилати до 19 січня 2017 року на електронну адресу: [email protected]

У темі листа просимо обов’язково зазначати «Пропозиції до Плану заходів з підготовки та відзначення в районі у 2017 році Дня Соборності України».

Контактна особа: Ляшенко Надія Миколаївна, начальник відділу організаційної, юридичної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю (тел. 2-81-29).


ПЛАН ЗАХОДІВ щодо підготовки та відзначення в районі у 2017 році Дня Соборності України29.12.2014

ПЛАН ЗАХОДІВ щодо підготовки та відзначення в районі у 2015 році Дня Соборності України

*****


25.12.2014

Програма розвитку малого та середнього підприємництва Варвинського району на 2015 – 2016 роки

*****


07.11.2014

План районних заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів

*****


15.07.2014

План заходів з підготовки і відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 23-ї річниці незалежності України

*****


05.05.2014

План заходів з підготовки та відзначення в районі Дня Європи у 2014 році

*****


28.02.2014

Про громадське обговорення проектів розпоряджень голови районної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 08.01.2014 року №1» та «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 17.01.2014 року №10»

*****


17.02.2014

Районний план заходів щодо реалізації у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні

*****


План заходів щодо підготовки та відзначення в області у 2014 році Дня Соборності та Свободи України

План заходів щодо підготовки та відзначення в районі у 2014 році річниці подвигу Героїв Крут

Проект Програми економічного і соціального розвитку на 2014 рік

Про Програму з охорони життя людей на водних об’єктах у Варвинському районі на 2014-2015 роки

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики на 2014 рік райдержадміністрації

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про організацію громадських робоіт»
Про організацію громадських робіт у 2013 році
Перелік видів громадських робіт, які мають економічну, соціальну та екологічну користь та відповідають потребам територіальних громад району на 2014 рік

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики Варвинської райдержадміністрації на 2013 рік

Програма економічного і соціального розвитку Варвинського району на 2013 рік

Програма розвитку малого та середнього підприємництва по Варвинському району на 2013 – 2014 роки

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади

Проект

Концепція реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту плану заходів з підготовки і відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України

ПРОЕКТ

ПЛАН заходів з підготовки і відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України