back

21 березня 2011

При Варвинській РДА запрацювала громадська рада: крок перший

21 березня 2011 року відбулось засідання новообраного складу Громадської ради при Варвинській райдержадміністрації.

На засідання запрошені голова райдержадміністрації П.І. Бакуменко, голова райради В.В. Петренко, представники місцевих ЗМІ.

Голова Громадської ради В.О. Бойко відкрив засідання, мета якого -прийняття документів, що визначатимуть завдання і порядок всієї подальшої роботи Громадської ради, налагодження ефективної взаємодії та партнерської співпраці з органами влади. Запросив до слова голову райдержадміністрації. Під час виступу голова РДА П.І. Бакуменко зробив акцент на нормативно-правові акти щодо права участі громадян в управлінні державними справами, а також відмітив, що цей різновид консультативно- дорадчого органу передбачає найвищу демократичність під час його формування і діяльності. Як керівник органу виконавчої влади Петро Іванович запропонував громадській раді тісну співпрацю та партнерські стосунки у вирішенні пріоритетних питань району та державної політики.

За результатами жвавих обговорень та нерідко гострих дискусій з всіх пунктів порядку денного були прийняті конструктивні рішення.

По-перше: прийнято в цілому Регламент Громадської ради.

По-друге: прийнято за основу розроблене робочою групою Положення про Громадську раду та визначено механізм подальшої роботи.