back

20 січня 2012

Громадська рада при Варвинській райдержадміністрації працює продуктивно та конструктивно.

20 січня відбулося чергове засідання громадської ради. Окрім членів ГР в засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації П.І. Скнар та представники місцевих ЗМІ. Відкрив роботу засідання голова громадської ради В.О. Бойко.

Першим пунктом у порядку денному стояло питання підведення підсумків роботи громадської ради за 2011 рік та основні стратегічні завдання в її роботі на 2012.

Василь Олексійович підвівши підсумки річної діяльності ГР ознайомив присутніх із розділами проекту плану роботи, окресленими напрямками майбутньої потужної роботи. Зокрема, була означена участь членів громадської ради у консультаціях з громадськістю, у різноманітних заходах, моніторинг використання місцевих бюджетів, проведення громадської експертизи діяльності РДА та антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів.

Під час обговорення перспективного плану роботи громадської ради деякими учасниками зібрання були висловлені пропозиції та зауваження, які після винесення на голосування врахувались і занесені до плану. За прийняття перспективного плану роботи громадської ради на 2012 рік із доповненнями проголосували одноголосно.

Голова ГР поінформував присутніх щодо результатів опитування жителів району з питання щодо рейтингу політичних сил / якби вибори до Верховної Ради України були сьогодні, то за кого б ви проголосували? /. Обговорили проект плану заходів з реалізації ініціативи „Партнерство”Відкритий Уряд”.

Далі розглянули питання щодо проведення зустрічі з керівниками районних організацій політичних партій з керівниками виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадської ради, проведення у першому кварталі 2012 році громадської антикорупційної експертизи з питання відповідності вимогам законодавства України регуляторних актів прийнятих органами виконавчої влади в 2011 році / РДА, управління та відділи РДА, виконкоми сільських, селищної рад / за окремим списком / по залученню та використанню позабюджетних коштів / спонсорських, благодійних, орендних, пожертв/.

Після розглянутих питань голова громадської ради провів навчання членів громадської ради з питань підготовки та проведення громадської експертизи регуляторних актів прийнятих органами влади.

У підсумковому слові голова громадської ради при Варвинській райдержадміністрації Василь Олексійович подякував усім за плідну роботу на засіданні та оголосив про наступну зустріч, що планується провести у квітні поточного року.