back

12 червня 2018

Підприємці – спрощенці Варвинщини спрямували до місцевих бюджетів понад 8 мільйонів гривень єдиного податку


За підсумками січня-травня 2018 року до бюджетів Варвинщини надійшло 8,6 мільйона гривень єдиного податку. Таким чином, завдяки суб’єктам господарювання, котрі працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, місцеві громади Варвинщини отримали на 2,5 млн. гривень більше цього платежу проти 2017 року.

Позитив у динаміці сплати єдиного податку – визначальна тенденція з початку року. Це означає, що більшість суб’єктів малого підприємництва та аграріїв, котрі працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, сумлінно виконують конституційний обов’язок щодо сплати податків, - констатують в Прилуцькій ОДПІ.

«Важливо, що ріст сплати єдиного податку характеризує ситуацію зі сплатою податків серед підприємців - фізичних осіб та спрощенців-юридичних осіб. Зокрема, підприємці - фізичні особи перерахували з початку року 4,6 мільйонів гривень єдиного податку, що на 1,4 млн. гривень більше проти минулого року, юридичні особи спрощеної системи оподаткування – 200 тисяч гривень. Сільськогосподарські товаровиробники четвертої групи спрямували до місцевих бюджетів 3,7 мільйона гривень єдиного податку, або на 1 млн. гривень більше минулорічних показників», - розповів заступник начальника – начальник Варвинського відділення Прилуцької ОДПІ Олександр Ельтек.

Як підкреслив посадовець, одним із визначальних чинників ефективного наповнення бюджетів громад залишається належна увага органів місцевого самоврядування до питання реєстрації підприємницької діяльності. Лише держреєстрація підприємництва гарантує своєчасне надходження коштів до бюджету.

Використовуючи інфраструктуру громади, підприємці повинні робити свій внесок у розвиток території, ресурси та можливості якої - в основі їх комерційного успіху, - наголошують в Прилуцькій ОДПІ.