back

13 лютого 2018

Інформація щодо здачі фінансової та бюджетної звітності з використанням АС «Є-Звітність»


Відповідно до концепції розвитку електронного урядування в Україні, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 №649-р, у сфері фінансової та бюджетної політики передбачено удосконалення автоматизованих процесів формування та виконання бюджетів різних рівнів, що включає також і електронне звітування суб’єктів державного сектору з використанням інформаційних технологій та електронного цифрового підпису.

В зв’язку з цим розпорядники та одержувачі бюджетних коштів звітність за І квартал 2018 року мають сформувати та подати через систему подання електронної звітності Казначейства.

Враховуючи вищезазначене, з метою підготовки до здачі фінансової та бюджетної звітності в електронному вигляді з використанням АС «Є-Звітність» починаючи зі звіту за I квартал 2018 року, необхідно до 28 лютого 2018 року здійснити заходи щодо підключення до системи АС «Є-Звітність».

Дорожня карта щодо підключення до системи та ії детальний опис, Заявка про надання/скасування доступу та перелік захищених носіїв ключової інформації, які імплементовано до АС «Є-Звітність» розміщено на веб-порталі Казначейства в розділі «Електронні сервіси».

Інструкція користувача АС «Є-Звітність» розміщена в електронному кабінеті клієнта Казначейства і буде доступна після його створення.

Порядок та умови генерації електронного цифрового підпису акредитованого центру сертифікації ключів Казначейства розміщені за адресою http://acsk.treasury.gov.ua.

З питань щодо підключення та функціонування системи АС «Є-Звітність» клієнтам Казначейства необхідно звертатись до УДКСУ у Варвинському районі Чернігівської області.


В.І. Повар,
начальник управління