back

21 грудня 2017

Голова обласної державної адміністрації із робочим візитом у Варвинському районі


21-го грудня 2017 року із робочим візитом до Варвинського району завітав Валерій Куліч, голова обласної державної адміністрації.

Візит керівника області розпочався зустріччю з багатодітною родиною. В дарунок до Новорічних свят очільник області вручив багатодітній родині Базилевич (в якій виховується 5 дітей з села Остапівка) пральну машину.Наступна зустріч проходила в залі засідань районної державної адміністрації. Валерій Петрович зустрівся з керівниками і представниками - активістами Озерянської громади, Мармизівської, Кухарської, Брагинцівської.Валерій Петрович поінформував присутніх щодо актуальних питань сьогодення області. В ході зустрічі Озерянчани наполегливо домагалися від голови ОДА позитивного висновку на створення Озерянської громади.

У жвавому обговоренні губернатор запропонував представникам громади провести фінансову експертизу із незалежних фахівців.

А за підсумками фінансових розрахунків, зустрітися з громадю в селі Озеряни для прийняття відповідного рішення.Голова облдержадміністрації Валерій Куліч у супроводі очільників району Любові Долі та Петра Бакуменка відвідав Варвинську районну гімназію і ЗОШ I-IIIст та ознайомився з проведеною реконструкцією за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку ( районна гімназія - заміна віконних та дверних блоків на металопластикові, реконструкція внутрішніх приміщень; ЗОШ I-IIIст.- заміна даху, вікон на металопластикові, утеплення фасаду, облаштування ганків).

Під час перебування у Варвинській ЗОШ I-III cт. голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч та керівники району вшанували пам’ять загиблого воїна АТО В’ячеслава Носенка,афганця Анатолія Тищенка, які навчалися в цій школі, поклавши квіти до меморільної дошки.
Останнім пунктом зупинки був Гнідинцівський газопереробний завод, який входить до складу публічного акціонерного товариства «Укрнафта». Очільник області Валерій Петрович ознайомився з виробничими потужностями Гнідинцівського ГПЗ ПАТ «Укрнафта».

Під час зустрічі з колективом заводу Валерій Куліч висловив своє бачення шляхів розвитку підприємства, і запевних присутніх, що намагатиметься зробити все для того, щоб підприємство й надалі безперебійно працювало, і щоб та ситуація, що створилася влітку-восени ц.р.із видачею ліцензій на родовища, більше не повторилася.
Довідково: ГПЗ є значимим суб’єктом господарювання як для Варвинщини, так і для області в плані бюджетотворення, зайнятості населення та збереження і забезпечення функціонування соціальної інфраструктури.

Перші установки Гнідинцівського ГПЗ були пущені в експлуатацію в 1967 році. Завод спеціалізується на виробництві продукції газопереробки – газу вуглеводневого скрапленого паливного для комунально – побутового споживання (ДСТУ 4047:2001) та до 15 лютого 2012 року фракції легкої ( ТУУ 23.2-00149943-554-2004), яка використовується як сировина процесу піролізу для нафтохімічних виробництв та підприємств органічного синтезу.

З 16 лютого 2012 року Гнідинцівський ГПЗ здійснював виробництво деетанпропанбутанізованого конденсату (ТУУ 11.1-00158764-048-2004), який використовувався як компонент при виробництві бензинів автомобільних за ДСТУ 4063 та палива дизельного за ДСТУ 3868.

З січня 2013 року підприємство припинило виробництво деетанпропанбутанізованого конденсату.

Крім того на заводі проходить підготовку нафта та нафтовий і природний газ видобутку ПАТ «Укрнафта» з випуском нафти товарної та газу горючого природного для промислового та комунально –побутового призначення.

До складу заводу входять 4 основних цехи і 9 допоміжних дільниць.

Основні цехи: цех підготовки і стабілізації нафти, цех переробки газу, компресорний цех, цех відвантаження готової продукції (м. Прилуки).

Проектна потужність заводу по переробці газу складає 510 млн.м.куб/рік.

Загальна площа земельних ділянок під об’єктами заводу становить 162,6 га. загальна площа виробничих приміщень 36 329,4 м.кв.

Зокрема, податків до бюджетів всіх рівнів за 2016 рік сплачено заводом – 25,8 млн.грн.; в 2017 році планується зростання сплати податків на суму 1 094,2 тис.грн.

За 10 місяців 2017 року Гнідинцівським газопереробним заводом ПАТ «Укрнафта» вироблено промислової продукції в порівняних цінах на суму 320,0 млн.грн. що становить 79,6 % проти відповідного періоду минулого року.

До кінця 2017 очікується виробити промислової продукції на суму 383,5 млн.грн. що становитиме 80,2%.

Гнідинцівський ГПЗ утримує позаміський заклад оздоровлення та відпочинку дітей “Веселка”, в якому в 2017 році було оздоровлено 420 дітей, в тому числі безкоштовно 20 дітей-сиріт. )


За повідомленням відділу організаційної, юридичної роботи,
інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
апарату РДА