back

Щодо проведення фестиваль-конкурсу "Сіверська феєрія"

04 травня 2012

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації О.П.Мисник провів нараду з підготовки та проведення Відкритого мандрівного фестиваль-конкурсу естрадно-циркового мистецтва "Сіверська феєрія".

На нараді були обговорені питання щодо розміщення і харчування гостей та учасників фестивалю, підготовки сцени до конкурсних виступів, церемонії відкриття і закриття "Сіверської феєрії", проведення розважальних програм тощо.

Засновниками та спів організаторами даного фестивалю є Чернігівська облдержадміністрація, головне управління культури, туризму і охорони культурної спадщини ОДА, обласний навчально-методичний центр культури і мистецтва, Менська райдержадміністрація, Макошинська селищна рада, Чернігівська міська дитяча громадська організація "Естрадна спортивно-циркова студія "Тріумф".

Фестиваль-конкурс естрадно-циркового мистецтва "Сіверська феєрія" проводиться з метою популяризації та пропаганди кращих досягнень аматорського циркового мистецтва.

Основним завданням фестивалю-конкурсу є широке залучення молоді до участі в аматорському цирковому мистецтві; виявлення та підтримки обдарованої творчої молоді; підвищення професійної майстерності аматорських творчих колективів та окремих виконавців; збереження наступності професійного циркового мистецтва та аматорських циркових колективів; створення творчого активу прихильників циркового мистецтва; розширення культурних зв"язків та обміну досвідом роботи між творчими колективами.

"Сіверська феєрія" триватиме з 11 по 13 травня.