back

05 травня 2017

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради при Варвинській районній державній адміністрації


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 ініціативною групою здійснюється підготовка до проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Варвинській районній державній адміністрації.

Рішенням ініціативної групи (протокол засідання № 1 від 3 травня 2017 року) визначено, що установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Варвинській районній державній адміністрації відбудуться 29 червня 2017 року о 14:00 годині в залі засідань РДА.

Документи приймаються: з 15 травня 2017 року до 31 травня 2017 року включно, з 8:00 год до 17:00 год.(крім вихідних та святкових днів) за адресою: смт Варва, вул.Шевченка, 38, 2 поверх, кім. №2 (ліворуч).

Інформацію про етапи формування нового складу Громадської ради при Варвинській районній державній адміністрації можна отримати у відділі організаційної, юридичної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації .

Контактна особа: начальник відділу організаційної, юридичної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації Ляшенко Надія Миколаївна – телефон (04636) 28129, e-mail: varadm_politika@cg.gov.ua

Перелік документів для участі представників ІГС в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації:

  1. Заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (далі: ІГС).
  2. Рішення ІГС (витяг з протоколу) щодо делегування свого представника до участі в установчих зборах, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради.
  3. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.
  4. Копія виписки з ЄДРП або свідоцтво про державну реєстрацію, та витяг зі Статуту (Положення) ІГС або Статут (Положення) ІГС щодо цілей і завдань діяльності організації, засвідчені в установленому порядку.
  5. Інформація про результати діяльності ІГС (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання ІГС відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, за період діяльності).
  6. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
  7. Інформація про отримання ІГС, як володільцем бази персональних даних його членів, згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.
  8. Електронна версія документів (зазначених у пп.3,5) на USB флеш-накопи́чувачі.


За повідомленням ініціативної групи
з підготовки установчих зборів щодо
формування нового складу
Громадської ради