29 грудня 2014

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту плану заходів щодо підготовки та відзначення в районі у 2015 році Дня Соборності України

З нагоди 96-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки та з метою належного відзначення у 2015 році Дня Соборності України, виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю районної державної адміністрації розроблено відповідний план заходів.

Даний проект плану заходів виноситься на громадське обговорення, яке триватиме 29 грудня 2014 року — 12 січня 2015 року.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю районної державної адміністрації до 13 січня 2015 року на електронну пошту . У темі листа обов’язково зазначити тему «Пропозиції до Плану заходів до Дня Соборності України».

Контактна особа: Ляшенко Надія, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації (тел. 28-32-27), е-пошта: sidvar25@gmail.com.

ПЛАН ЗАХОДІВ щодо підготовки та відзначення в районі у 2015 році Дня Соборності України

Cектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації