07 травня 2008


Графік
особистого прийому громадян керівниками
районної державної адміністрації

Пpiзвище, ім'я, по-батькові Посада особи, яка проводить особистий прийом Дні прийому в районній державній адміністрації
Доля Любов Вікторівна голова районної державної адміністрації Вівторок: з 9-00 до 11-00
Четвер: з 15-00 до 18-00
Левадний Володимир Стефанович перший заступник голови районної державної адміністрації Понеділок: з 15-00 до 18-00
Середа: з 9-00 до 11-00
Пилипченко Вячеслав Юрійович заступник голови районної державної адміністрації Четвер: з 9-00 до 11-00
Вівторок: з 15-00 до 18-00
Філоненко Олександр Іванович керівник апарату районної державної адміністрації Середа: з 15-00 до 18-00
П’ятниця: з 10-00 до 12-00


ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження голови
районної державної адміністрації
12 липня 2013 року №170


ПОРЯДОК
організації та проведення особистого прийому громадян
в районній державній адміністрації

Цей порядок визначає основні вимоги до проведення особистого прийому громадян в районній державній адміністрації.

Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації, заступниками голови районної державної адміністрації проводиться згідно із затвердженим графіком.

Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня” проводиться першочергово.

Особистий прийом громадян в інші дні, крім суботи, неділі та святкових, проводиться працівниками юридичного сектору апарату районної державної адміністрації з 08.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00.

Графік особистого прийому громадян керівниками районної державної адміністрації ї розміщується на веб-сайті районної державної адміністрації ї та у приміщенні районної державної адміністрації для вільного огляду на місці.

Попередній прийом на особистий прийом до голови районної державної адміністрації проводиться працівниками юридичного сектору апарату районної державної адміністрації.

Під час попереднього запису громадян на особистий прийом до голови районної державної адміністрації з`ясовується прізвище, ім`я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався і яке було прийняте рішення, визначається посадова особа чи орган державної влади, до компетенції яких належить вирішення питання, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянами для обґрунтування своїх пропозицій (зауважень), заяв (клопотань) або скарг.

Не допускається з`ясування відомостей про особу громадянина, що не стосуються його звернення.

Повторний прийом громадянина з питання, яке вже розглядалося, проводиться у разі, коли питання, порушене у першому обґрунтованому зверненні, не було вирішено по суті.

У разі повторного звернення громадянина вивчаються архівні матеріали з порушеного питання, з`ясовуються причини, що його викликали, надаються необхідні роз`яснення та можлива допомога.

У разі коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянинові може бути запропоновано викласти його у формі письмової заяви.

Подана громадянином на особистому прийомі письмова заява розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.

Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно (за його бажанням).

Звернення громадян на особистому прийомі реєструються відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об`єднаннях громадян, на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 14 квітня 1997 р. N 348.

Юридичний сектор апарату районної державної адміністрації здійснює систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян на особистому прийомі, щоквартально інформує про це керівництво районної державної адміністрації.