back

22 серпня 2014

Відкритий діалог з бізнесом та громадськістю допоможе у боротьбі з корупцією

Побороти корупцію зацікавлені всі, кому небайдужа доля країни. Державні структури вже відчувають допомогу найактивніших представників громадськості. Активним помічником є бізнес. Саме за їх активної участі відбувся ІІІ всеукраїнський антикорупційний форум.

Обговорюючи його підсумки з громадськістю, в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Степан Дусяк акцентував увагу на напрямках роботи Державної фіскальної служби щодо протидії корупції.

У податковій сфері розробляються законопроекти, які дозволять уникнути злочинних схем ухилення від оподаткування. Зміни до Податкового кодексу дозволять вирішити проблему існування фіктивного податкового кредиту. Нова система електронного адміністрування ПДВ надасть можливість проводити в автоматичному режимі збір та відшкодування цього податку. Це зменшить тиск на бізнес, а також вплив людського фактору та, відповідно, рівень корупції. Очікуються зміни до адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що допоможе легалізувати ринок праці.

Представники бізнесу та громадськості також активно висловили своє бачення як прискорити темпи та підвищити ефективність боротьби з корупцією. Такий відкритий діалог є дієвим механізмом у досягненні мети, – вважає в.о. начальника ГУ Міндоходів Степан Дусяк. Тому сприятиме, щоб його підтримувати. А відтак готовий почути кожного, хто хоче висловити конструктивні пропозиції.

Заступник начальника Варвинської ОДПІ
А.М. Нестеренко