<<<1 - 11 з 5530>>>


22 Жовтня 2019 08:50Прес-випуск

Зареєстрований ринок праці Чернігівської області у вересні 2019 року

За даними державної служби зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних на кінець вересня 2019 року становила 10 тис. осіб (на 10% менше, ніж рік тому). З них 83% отримували допомогу з безробіття.

Більше половини від загальної кількості безробітних – жінки, майже чверть – молодь у віці до 35 років.

На кінець вересня 2019 року роботодавцями до державної служби зайнятості заявлено більше 2 тис. вакансій. На одне вільне робоче місце претендували 5 осіб.

Найбільшим попитом користувалися робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (27% від загальної кількості заявлених вакансій), кваліфіковані робітники з інструментом (18%), а найменшим – кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (1%), технічні службовці (3%).

Середній розмір допомоги з безробіття у вересні 2019 року складав 3146 грн.


Головне управління статистики у Чернігівській області
21 Жовтня 2019 15:19Прес-випуск

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини в січні–серпні 2019 року

У січні–серпні 2019р. Чернігівщина експортувала товарів на зовнішній ринок на 6% більше, ніж за аналогічний період минулого року, на суму 495 млн.дол. США. Із-за кордону імпортовано товарів на 288 млн.дол. США, що на 14% менше. Переважання експорту товарів над їх імпортом забезпечило області позитивне сальдо зовнішньої торгівлі.

Зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами зі 128 країн світу.

Найсуттєвіші експортні поставки товарів здійснювалися до Азербайджану (9% загального обсягу), Іспанії та Нідерландів (по 8%), Єгипту та Білорусі (по 6%), Туреччини та Італії (майже по 5%). В іноземців користувалися попитом зернові культури, готові харчові продукти, деревина і вироби з деревини, насіння і плоди олійних рослин, папір та картон, взуття, машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання, текстильні матеріали та текстильні вироби.

Найвагоміші імпортні поставки товарів надходили з Білорусі (23% загального обсягу), Німеччини (13%), Російської Федерації (8%), Італії, Китаю, Бразилії та Литви (по 6%). В імпорті переважали продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, готові харчові продукти, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, папір та картон, текстильні матеріали та текстильні вироби, машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання, засоби наземного транспорту, крім залізничного.


Головне управління статистики у Чернігівській області
21 Жовтня 2019 14:06Інформує ОЦЗ

Представники Пенсійного фонду та служби зайнятості Варвинщини провели семінар для безробітних громадян

Проведення службою зайнятості спільних семінарів для безробітних з представниками Пенсійного фонду вже стало усталеною традицією у співпраці обох установ. Мета таких заходів – донести до населення важливість легального працевлаштування та оплати праці, що є запорукою соціального захисту держави та гідного пенсійного забезпечення.

Слухачі різних вікових категорій, які перебувають у пошуках роботи, отримали детальні роз’яснення переваг офіційного працевлаштування та негативних наслідків нелегальної зайнятості як для самих найманих працівників і працедавців, так і загалом для суспільства. Увагу присутніх на семінарах звернули на те, що страховий стаж зараховується за умови сплати страхових внесків, а також поінформували про можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Завідувач Варвинського сектору обслуговування громадян Головного Управління ПФУ в Чернгігівській області Богоденко Лілія, під час заходу надала докладні роз’яснення щодо електронних послуг, які надаються органами Пенсійного фонду України, щодо переваг отримання легальної заробітної плати, проблем детінізації, легалізації ринку праці та відповідальності роботодавців, що виплачують заробітну плату найманим працівникам «у конвертах» відповідно чинного законодавства, щодо добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, щодо порядку отримання довідок за формами ОК-7 та ОК-5, щодо СМС-інформування – сервісне нововведення Пенсійного фонду України, щодо популяризації дистанційних ресурсів, щодо ключових положень Закону України «Про внесення

18 Жовтня 2019 09:41Інформує ОЦЗ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОБОТОДАВЦЯ – ЕФЕКТИВНА ФОРМА ВЗАЄМОДІЇ З КЛІЄНТАМИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

17 жовтня 2019 року Варвинською районною філією Чернігівського обласного центру зайнятості проведено презентацію роботодавця – ТОВ «Тозіналі».

ТОВ «Тозіналі» займається виробництвом взуття. Розташоване в смт. Варва, але для жителів Варвинського району, які виявлять бажання працювати на даному підприємстві є розвозка.

«Презентація роботодавця – це можливість отримати вичерпну інформацію для клієнтів служби зайнятості безпосередньо від самого представника підприємства» – розпочав захід заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Варвинської РФ ЧОЦЗ Вячеслав Федоренко.

Учасників заходу, 22 безробітних, ознайомили з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи та вимогами щодо персоналу. Зацікавлені роботою отримали вичерпні відповіді на численні питання. Претендентів на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили на співбесіду з метою подальшого працевлаштування.

Наразі підприємству потрібні обробники виробів, швачки, розкрійники.


За інформацією Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості
17 Жовтня 2019 16:29Інформує ОЦЗ

Відбувся семінар на тему "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці"

Однією з проблем, що стоять сьогодні перед Україною та світовою спільнотою, є торгівля людьми. Проблема є досить актуальною, адже багато наших співвітчизників здійснюють трудову діяльність у нашій країні та за її межами у статусі нелегальних працівників.

Торгівля людьми – це глобальний злочинний бізнес, сучасна форма рабства, що грубо порушує права людини.

Задля попередження та інформування про негативні явища, пов’язані з торгівлею людьми, у Варвинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних на тему "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми,експлуатації дитячої праці", на захід була запрошена головний спеціаліст Варвинського Бюро безоплатної правової допомоги Місько Ольга.

Метою проведення даного семінару була інформаційно-роз`яснювальна робота щодо запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та захисту інтересів українців, які шукають роботу за кордоном.

Учасники отримали інформацію про стан трудової міграції в Україні, її переваги й ризики. Також слухачів ознайомили з видами торгівлі людьми та якими шляхами особи можуть потрапити до такої ситуації, проблемою дитячої найманої праці і її формами.


Довідково:

Торгівля людьми

Щороку тисячі громадян України потерпають від торгівлі людьми. Цей вид злочину за кримінальними прибутками займає третє місце у світі після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. Щорічний дохід злочинців від торгівлі людьми у всьому світі складає 10-12 мільярдів доларів. З кожним роком кількість виявлених злочинів цієї категорії зростає. Найчастіше шляхом насильства та обману у рабство потрапляють до Росії, Польщі, Туреччини

17 Жовтня 2019 09:57Інформує ОЦЗ

Мотиваційні тренінги для безробітних - ефективний спосіб пришвидшити працевлаштування

Найбільш актуальним та важливим завданням профорієнтаційної роботи є сприяння професійному самовизначенню та професійній самореалізації безробітних, які тривалий час перебувають на обліку у службі зайнятості. З цією метою у Варвинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості запроваджено проведення тренінгів з клієнтами.

Одне з головних завдань тренінгу - допомогти учасникам розібратись у собі, усвідомити справжні цілі і бажання, побачити свої сильні і слабкі сторони, знайти власний шлях у житті.

Під час тренінгів, що проводить фахівець з профорієнтації , учасники мають можливість покращити свої вміння та навички в подоланні невпевненості, розвинути власні комунікативні здібності та лідерські якості, завдяки яким виявляється можливість у повній мірі реалізуватись у сьогоденні.

«Підвищення мотивації клієнтів до пошуку роботи, грамотне формування мети, розвиток навичок самопізнання та особистої ефективності, раціональне планування свого часу та впевненість у своїх силах є важливими компонентами успішного працевлаштування», - зазначає директор районної філії Олена Кугут.

Перевага даного виду роботи у тому, що до вирішення завдань кожного учасника підключається не тільки тренер, але і слухачі. Під час тренінгу учасники групи використовують різні види активності, такі як: обговорення, групову дискусію, моделювання ситуацій (рольова гра), вправи (психогімнастика), спостереження та ін. Ці види активності спрямовані на те, щоб практикувати нові форми поведінки і отримувати зворотний зв'язок від групи, з’ясувати, як дана форма поведінки сприймається оточуючими.

11 Жовтня 2019 15:11Інформація

Відбувся міні-ярмарок вакансій

11 жовтня на замовлення роботодавця у Варвинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, на який запросили представника ПП "ТОРГСЕРВІС ПЛЮС".Захід відвідали 15 безробітних громадян.

Під час проведення міні-ярмарку вакансій шукачі роботи мали змогу отримати інформацію про діяльність підприємства, наявність вільних робочих місць та вакантних посад, умови праці та рівень заробітної плати тощо.

Наприкінці зустрічі фахівець по роботі з персоналом Либохоря Оксана висловила подяку фахівцям районної філії за організацію заходу, відзначивши плідність та зручність його проведення.

Всі присутні отримали вичерпні відповіді на поставлені питання. За інформацією Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості
11 Жовтня 2019 12:34Зі святом

Відзначення Дня захисника України варвинці розпочали вшануванням пам’яті

День захисника України – свято вшанування всіх причетних до втілення благородних цілей – перемоги, миру, безпеки народу України. Це свято кожного громадянина України та всіх українців – цілого народу і його держави.

З нагоди державного свята – Дня захисника України – у Варві та районі заплановано низку заходів, участь в яких взяла очільник району Любов Доля.

Перші з них відбулися сьогодні 11 жовтня, біля пам’ятного знаку Захисникам України. Громада Варвинщини урочисто вшанувала пам’ять усіх полеглих за свободу та незалежність України.

В рамках заходів голова районної державної адміністрації Любов Вікторівна поклала квіти до могил загиблим героям Варвинщини – учасникам антитерористичної операції: Вячеслава Носенка, Віктора Мельника, померлих демобілізованих учасників бойових дій: Олександра Потія, Ігора Козленка.

Цей меморіальний захід – традиційний вияв поваги до жертовності та самовідданості минулих поколінь борців за незалежність України, пам’ять про героїчні сторінки нашої історії, які надихають і нинішніх захисників країни.


За повідомленням прес служби РДА
11 Жовтня 2019 12:28Оголошення.Конкурс

Оголошення про конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Правові підстави проведення конкурсу: Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.09.2019 № 160 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги».


Найменування установи: Комунальне некомерційне підприємство «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Варвинської районної ради Чернігівської області.


Місце знаходження: 17600, Україна, Чернігівська обл., смт. Варва, вул. 9 травня, 2 а.


Основні напрямки діяльності, структура закладу: зазначені в Статуті підприємства, що подається нижче.

Кошторисні призначення діяльності закладу згідно фінансового плану на 2020 рік: 8090,5 тис. грн.


Назва вакантної посади: директор комунального некомерційного підприємства «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги»


Кваліфікаційні вимоги до претендента: вища освіта II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація та управління охороною здоров’я».


Умови оплати праці: керівнику нараховується

11 Жовтня 2019 09:26Зі святом

Шановні жителі Варвинщини!

Районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають вас з державним святом - Днем захисника України.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів.

У цей день ми схиляємо голови перед нашими земляками, які віддали життя за мирне майбутнє України. Світла пам'ять про героїв навічно залишиться в наших серцях.

Бажаємо усім здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!


Голова районної державної адміністрації Л.В. Доля Голова районної ради П.І Бакуменко
10 Жовтня 2019 10:31Опалювальний період 2019-2020 років

Розпочався опалювальний сезон 2019-2020 років

У Варвинському районі відповідно до розпорядження голови Варвинської районної державної адміністрації від 09.10.2019 року № 173 "Про початок опалювального сезону".doc розпочався опалювальний сезон 2019-2020 років.
<<<1 - 11 з 5530>>>