Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

Новини

Зареєстрований ринок праці Чернігівської області у вересні 2019 року

22-10-2019 | 08:50

За даними державної служби зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних на кінець вересня 2019 року становила 10 тис. осіб (на 10% менше, ніж рік тому). З них 83% отримували допомогу з безробіття. Більше половини від загальної кількості безробітних – жінки, майже чверть – молодь у віці до 35 років. На кінець вересня 2019 року роботодавцями до державної служби зайнятості заявлено більше 2 тис. вакансій. На одне вільне робоче місце претендували 5 осіб. Найбільшим попитом користувалися робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (27% від загальної кількості заявлених вакансій), кваліфіковані робітники з інструментом (18%), а найменшим – кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (1%), технічні службовці (3%). Середній розмір допомоги з безробіття у вересні 2019 року складав 3146 грн.
Головне управління статистики у Чернігівській області

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини в січні–серпні 2019 року

21-10-2019 | 15:19

У січні–серпні 2019р. Чернігівщина експортувала товарів на зовнішній ринок на 6% більше, ніж за аналогічний період минулого року, на суму 495 млн.дол. США. Із-за кордону імпортовано товарів на 288 млн.дол. США, що на 14% менше. Переважання експорту товарів над їх імпортом забезпечило області позитивне сальдо зовнішньої торгівлі. Зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами зі 128 країн світу. Найсуттєвіші експортні поставки товарів здійснювалися до Азербайджану (9% загального обсягу), Іспанії та Нідерландів (по 8%), Єгипту та Білорусі (по 6%), Туреччини та Італії (майже по 5%). В іноземців користувалися попитом зернові культури, готові харчові продукти, деревина і вироби з деревини, насіння і плоди олійних рослин, папір та картон, взуття, машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання, текстильні матеріали та текстильні вироби. Найвагоміші імпортні поставки товарів надходили з Білорусі (23% загального обсягу), Німеччини (13%), Російської Федерації (8%), Італії, Китаю, Бразилії та Литви (по 6%). В імпорті переважали продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, готові харчові продукти, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, папір та картон, текстильні матеріали та текстильні вироби, машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання, засоби наземного транспорту, крім залізничного.
Головне управління статистики у Чернігівській області

Представники Пенсійного фонду та служби зайнятості Варвинщини провели семінар для безробітних громадян

21-10-2019 | 14:06

Проведення службою зайнятості спільних семінарів для безробітних з представниками Пенсійного фонду вже стало усталеною традицією у співпраці обох установ. Мета таких заходів – донести до населення важливість легального працевлаштування та оплати праці, що є запорукою соціального захисту держави та гідного пенсійного забезпечення. Слухачі різних вікових категорій, які перебувають у пошуках роботи, отримали детальні роз’яснення переваг офіційного працевлаштування та негативних наслідків нелегальної зайнятості як для самих найманих працівників і працедавців, так і загалом для суспільства. Увагу присутніх на семінарах звернули на те, що страховий стаж зараховується за умови сплати страхових внесків, а також поінформували про можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОБОТОДАВЦЯ – ЕФЕКТИВНА ФОРМА ВЗАЄМОДІЇ З КЛІЄНТАМИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

18-10-2019 | 09:41

17 жовтня 2019 року Варвинською районною філією Чернігівського обласного центру зайнятості проведено презентацію роботодавця – ТОВ «Тозіналі». ТОВ «Тозіналі» займається виробництвом взуття. Розташоване в смт. Варва, але для жителів Варвинського району, які виявлять бажання працювати на даному підприємстві є розвозка. «Презентація роботодавця – це можливість отримати вичерпну інформацію для клієнтів служби зайнятості безпосередньо від самого представника підприємства» – розпочав захід заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Варвинської РФ ЧОЦЗ Вячеслав Федоренко. Учасників заходу, 22 безробітних, ознайомили з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи та вимогами щодо персоналу. Зацікавлені роботою отримали вичерпні відповіді на численні питання. Претендентів на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили на співбесіду з метою подальшого працевлаштування. Наразі підприємству потрібні обробники виробів, швачки, розкрійники.
За інформацією Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості

Відбувся семінар на тему "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці"

17-10-2019 | 16:29

Однією з проблем, що стоять сьогодні перед Україною та світовою спільнотою, є торгівля людьми. Проблема є досить актуальною, адже багато наших співвітчизників здійснюють трудову діяльність у нашій країні та за її межами у статусі нелегальних працівників. Торгівля людьми – це глобальний злочинний бізнес, сучасна форма рабства, що грубо порушує права людини. Задля попередження та інформування про негативні явища, пов’язані з торгівлею людьми, у Варвинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних на тему "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми,експлуатації дитячої праці", на захід була запрошена головний спеціаліст Варвинського Бюро безоплатної правової допомоги Місько Ольга. Метою проведення даного семінару була інформаційно-роз`яснювальна робота щодо запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми

Мотиваційні тренінги для безробітних - ефективний спосіб пришвидшити працевлаштування

17-10-2019 | 09:57

Найбільш актуальним та важливим завданням профорієнтаційної роботи є сприяння професійному самовизначенню та професійній самореалізації безробітних, які тривалий час перебувають на обліку у службі зайнятості. З цією метою у Варвинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості запроваджено проведення тренінгів з клієнтами. Одне з головних завдань тренінгу - допомогти учасникам розібратись у собі, усвідомити справжні цілі і бажання, побачити свої сильні і слабкі сторони, знайти власний шлях у житті. Під час тренінгів, що проводить фахівець з профорієнтації , учасники мають можливість покращити свої вміння та навички в подоланні невпевненості, розвинути власні комунікативні здібності та лідерські якості, завдяки яким виявляється можливість у повній мірі реалізуватись у сьогоденні. «Підвищення мотивації клієнтів до пошуку

Відбувся міні-ярмарок вакансій

11-10-2019 | 15:11

Відзначення Дня захисника України варвинці розпочали вшануванням пам’яті

11-10-2019 | 12:34

День захисника України – свято вшанування всіх причетних до втілення благородних цілей – перемоги, миру, безпеки народу України. Це свято кожного громадянина України та всіх українців – цілого народу і його держави. З нагоди державного свята – Дня захисника України – у Варві та районі заплановано низку заходів, участь в яких взяла очільник району Любов Доля. Перші з них відбулися сьогодні 11 жовтня, біля пам’ятного знаку Захисникам України. Громада Варвинщини урочисто вшанувала пам’ять усіх полеглих за свободу та незалежність України. В рамках заходів голова районної державної адміністрації Любов Вікторівна поклала квіти до могил загиблим героям Варвинщини – учасникам антитерористичної операції: Вячеслава Носенка, Віктора Мельника, померлих демобілізованих учасників бойових дій: Олександра Потія, Ігора Козленка. Цей меморіальний захід – традиційний вияв поваги до жертовності та самовідданості минулих поколінь борців за незалежність України, пам’ять про героїчні сторінки нашої історії, які надихають і нинішніх захисників країни.
За повідомленням прес служби РДА

Оголошення про конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги»

11-10-2019 | 12:28

Шановні жителі Варвинщини!

11-10-2019 | 09:26

Районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають вас з державним святом - Днем захисника України. Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів. У цей день ми схиляємо голови перед нашими земляками, які віддали життя за мирне майбутнє України. Світла пам'ять про героїв навічно залишиться в наших серцях. Бажаємо усім здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!
Голова районної державної адміністрації Л.В. Доля Голова районної ради П.І Бакуменко

Через оборудку одного з керівників митного посту, затриманого СБУ на Чернігівщині, держбюджет щомісяця недоотримував понад мільйон гривень

10-10-2019 | 09:52

Посадовець Чернігівської митниці, затриманий Службою безпеки України, входив до організованого угруповання, яке налагодило нелегальне ввезення в нашу країну імпортної сільгосппродукції без сплати обов’язкових митних платежів. Оперативники спецслужби встановили, що до протиправної діяльності були залучені понад п’ятнадцять комерсантів. За попередніми оцінками, через оборудку державний бюджет щомісяця недоотримував понад 1 мільйон гривень. Правоохоронці затримали посадовця митниці поблизу місця роботи під час отримання майже 20 тисяч гривень від брокера однієї з митно-брокерських структур за сприяння у ввезенні нової партії нелегальної продукції. У ході проведення низки санкціонованих обшуків за місцем роботи та проживання фігурантів провадження, правоохоронці вилучили 10 тисяч доларів США, а також документацію і комп'ютерну техніку із доказами протиправної діяльності. У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 27 (види співучасників), ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) та ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії.
Пресцентр СБ України


Регіональні новини