Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

Новини

Запрошують на Воздвиженський ярмарок

20-09-2019 | 12:27

На 23 підприємствах України зафіксовано 70,8% усіх випадків профзахворювань

Фондом соціального страхування України за 8 місяців 2019 року було зареєстровано 1 451 випадок професійного захворювання, що на 23,2% більше, ніж за той же період 2018 року. З них 1 027 випадків, або 70,8% стались з працівниками 23 підприємств України, здебільшого галузі добувної промисловості і розроблення кар’єрів. Зростання рівня професійної захворюваності пов’язано, зокрема, з випадками неякісного проведення медоглядів, за результатами яких вчасно не виявлено підозру на профзахворювання. «Упродовж квітня–липня ми направили 106 листів до лікувальних закладів та департаментів охорони здоров’я за наслідками виявлення фактів неякісних медоглядів. Професійні захворювання, як правило, є наслідком тривалого шкідливого впливу на організм людини, вони не розвиваються різко, упродовж одного дня, тижня чи місяця. Тож якщо медичний огляд, датований роком тому, давав висновок про відсутність будь-яких підозр, а сьогодні в людини діагностують хворобу органів дихання, то, скоріш за все, медогляд було проведено неякісно. Як наслідок, роботодавець не вжив відповідні

20-09-2019 | 08:48

Роздрібна торгівля в Чернігівській області у І півріччі 2019 року

У І півріччі 2019р. підприємства роздрібної торгівлі (юридичні особи) Чернігівщини реалізували населенню споживчих товарів на 6 млрд.грн, що на 4% більше порівняно з обсягами І півріччя 2018р. При цьому продаж продовольчих товарів зріс на 3%, непродовольчих – на 4%. На продукти харчування (без алкогольних напоїв та тютюнових виробів) припадало 40% роздрібного продажу. Більше, ніж у І півріччі 2018р., було продано фруктів та овочів перероблених, цукру, м’ясних, рибних та молочних продуктів, борошна, кондитерських виробів. Серед непродовольчих товарів чималим попитом у населення користувалися фармацевтичні та косметичні товари, світлі нафтопродукти, пропан, бутан та метан для автомобілів, автомобілі, побутові електротовари, будівельні матеріали та залізні вироби, побутові засоби для миття, чищення та догляду, частка яких склала майже третину від усіх реалізованих споживчих товарів. Товарів від українського виробника було реалізовано 63% від роздрібного товарообороту.
Головне управління статистики у Чернігівській області

19-09-2019 | 10:31

На семінарі обговорили послугу служби зайнятості – орієнтацію на підприємницьку діяльність

17-09-2019 | 13:38

Освітні послуги відтепер контролюватиме служба якості освіти

16-09-2019 | 14:02

Проведено семінар для безробітних в Варвинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості

Проведення службою зайнятості спільних семінарів для безробітних з представниками Пенсійного фонду вже стало усталеною традицією у співпраці обох установ. Мета таких заходів – донести до населення важливість легального працевлаштування та оплати праці, що є запорукою соціального захисту держави та гідного пенсійного забезпечення. Участь у проведенні заходу взяла завідуюча Варвинським сектором обслуговування громадян(сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Богоденко Лілія. Всім присутнім надано індивідуальні роз’яснення щодо призначення пенсії різних видів, проінформовано про порядок подання і оформлення документів, умови зарахування періодів роботи до страхового стажу в період перебування на обліку в Центрі зайнятості, наголошено про значення офіційного працевлаштування, що пенсія залежить від розміру тривалості страхового стажу та величини заробітної плати, з якої сплачені внески. Учасникам розповіли про сервіси Пенсійного фонду,

16-09-2019 | 13:37

На Чернігівщині СБУ провела планові контрдиверсійні командно-штабні навчання

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки Україні в Чернігівській області провела планові контрдиверсійні командно-штабні навчання. У заходах взяли участь підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Нацгвардії, Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, представники органів державної влади та місцевого самоврядування. За легендою навчань умовні диверсанти проникли на територію військового об’єкту для вчинення «диверсії». Для виявлення та нейтралізації «зловмисників», залучені до тренувань учасники антитерористичної діяльності виконали алгоритм завдань щодо запобігання диверсіям. Відповідні підрозділи відпрацювали комплекс заходів із пошуку та протидії диверсійним групам, а також виявлення та знешкодження безпілотних літальних апаратів. За підсумками тренувань Координаційна група проаналізувала виконання поставлених завдань та стан захищеності й безпеки військового об’єкта.
Пресцентр СБ України

16-09-2019 | 12:24

Шановні рятівники, працівники та ветерани цивільного захисту!

Районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають вас з професійним святом - Днем рятівника України. Це свято сильних і відважних людей – професіоналів, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру та інших природних чи техногенних бід. Кожен ваш день – це випробування сили духу і професіоналізму, результат зразкового виконання свого професійного обов’язку. Свято рятувальників є не лише професійним, оскільки його відмічають разом з вами громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, захисту життя і здоров'я людей. Бажаємо вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!
Голова районної державної адміністрації Л.В.Доля Голова районної ради П.І.Бакуменко

13-09-2019 | 16:20

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем працівників лісу. Ліс - ось справжній, живий скарб нашої землі. Зайве нагадувати значення, яке відіграє лісове господарство для економіки держави, як і чинник величезного позитивного природного і екологічного впливу на навколишнє середовище. Завдяки захисним властивостям ліси сприяють поліпшенню водного балансу територій, підвищенню врожайності сільськогосподарських культур. Не варто забувати, що турбота та збереження цього природного національного скарбу наш спільний обов’язок, а не тільки професійний обов’язок працівників лісового господарства. Кожна людина повинна почуватися лісівником, кожна повинна посадити «своє дерево», і, бажано, не одне; і всі ми є відповідальними за примноження та збереження лісових насаджень. Бажаємо всім здоров'я, родинного благополуччя, мудрості і терпіння, злагоди і достатку, успіхів, віри у краще майбутнє розвитку галузі та держави.
Голова районної державної адміністраціїЛ.В.Доля Голова районної ради П.І.Бакуменко

13-09-2019 | 14:15Регіональні новини