Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

Новини

Шановні працівники та ветерани сільського господарства!

Районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають вас з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства. Відзначення свята - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!
Голова районної державної адміністрації Л.В.Доля Голова районної ради П.І.Бакуменко

16-11-2018 | 12:20

Шановні працівники та ветерани радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання від імені районної державної адміністрації та районної ради з нагоди професійного свята. Від вашої праці залежить наскільки проінформованим буде наше суспільство. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у країні та світі, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для контактів і спілкування. Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації. Бажаємо вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення і процвітання.
Голова районної державної адміністрації Л.В.Доля Голова районної ради П.І.Бакуменко

16-11-2018 | 09:00

15-11-2018 | 16:13

Міжнародний день філософії

Міжнародний день філософії проводиться в третій четвер листопада з 2002 року за регламентом ЮНЕСКО (UNESCO General Conference). Сенс святкування Міжнародного Дня філософа полягає в тому, щоб знайти спільну платформу обговорення глобальних соціокультурних перетворень, долучити людей до філософської спадщини, відкрити сферу повсякденного мислення для нових ідей і стимулювати публічні дебати мислителів та громадянського суспільства з приводу викликів, що постають перед соціумом сьогодні. Безліч мислителів стверджували, що суть філософії полягає в подиві. І справді, філософія народжується із природного прагнення людини цікавитися собою і світом, в якому вона живе. В якості рефлексії та любові до мудрості, філософія вчить нас мислити про думку, досліджувати фундаментальні істини, будувати власні висновки. Протягом століть у різних культурах філософія народжувала концепції, ідеї та праці з обґрунтованого аналізу, і закладала основу критичного, незалежного та творчого мислення.

15-11-2018 | 11:19Регіональні новини