Варвинська РДА
АнонсиПро організацію роботи щодо запобігання проявам корупції

Назад

Для повідомлення викривачами

Лопачук Євгеній Іванович - завідувач сектору мобілізаційної, оборонної роботи, з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації - уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в районній державній адміністрації.

Контактний телефон: (04636) 2-11-65, 2-12-52

e-mail: varadm_mob@cg.gov.ua

Графік роботи з 8.00 до 17.00

Обідня перерва з 13.00 до 14.00

Вихідні: субота, неділя
Аналіз виконання окремих положень Закону України „Про засади запобігання та протидії корупції”, що встановлюють відповідні вимоги чи обмеження, показав:

1) Під час прийому на роботу всі новопризначені державні службовці попереджаються про спеціальні обмеження та ознайомлюються із Загальними правилами поведінки державного службовця.

2) Доходи всіх працівників вчасно задекларовані в порядку і на підставах, передбачених ст. 13 Закону України „Про державну службу” та ст. 12 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції». За результатами декларування державними службовцями доходів порушень не виявлено.

3) Керівники райдержадміністрації до відповідальності за невжиття заходів щодо боротьби з корупцією не притягувались.

4) До відповідальності за умисне невиконання своїх обов’язків працівники райдержадміністрації не притягувались.

5) Щороку затверджується план роботи з кадрами, що передбачає додаткові заходи попередження корупційних діянь, а саме: навчання кадрів, посилення контролю за їх роботою, безумовне застосування засобів впливу до осіб, що допустили корупційні діяння, інформування населення через засоби масової інформації в разі скоєння державними службовцями адміністративних правопорушень.

6) Продовжено практику підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на базі Чернігівського Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

7) Кожне призначення на посаду державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування (виключаючи виборні посади) проводяться на конкурсній основі або за іншою процедурою, передбаченою законодавством.

8) Систематично проводяться навчання державних службовців по вивченню антикорупційного законодавства.

Про організацію роботи щодо запобігання проявам корупції

Довідка про виконання на території району Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» за І півріччя 2013 року

Довідка про організацію роботи щодо запобігання проявам корупції в райдержадміністрації за І квартал 2013 року

Звіт про проведену роботу по запобіганню проявам та протидії корупції у Варвинській райдержадміністрації за 2012 рік

Назад