back

День Гідності та Свободи

20 листопада 2020

 

21 листопада 2020 року Україна сьомий рік поспіль відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві події, які назавжди змінили історію українського сьогодення. День Гідності та Свободи встановлений з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Цьогорій День Гідності та Свободи – це вшанування подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Українці постали перед світом під час Помаранчевої революції та Революції Гідності обравши для себе найвищі цінності – честь, гідність, свободу свого народу, готовність до єдності та самопожертви заради майбутнього. «Євромайдан» об’єднав український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, утвердження людської та національної гідності. Сотня активістів Майдану пожертвували найціннішим. Вони, не злякавшись погроз і пострілів, віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас.

Боротьба за незалежність України, її суверенітет та кордони продовжується. І від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти, які були на Майданах міст та містечок нашої країни. В цій боротьбі заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі, серед яких є наші земляки. Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, їхня мужність переказуватиметься з покоління в покоління. Вони - Герої нашого часу. Низький уклін нашим військовим, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти жителям Донецької та Луганської областей, які потерпають від свавілля терористів. Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності.

Від щирого серця бажаю усім добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління. Миру всім нам! Слава Україні! Шана героям!

 

Голова районної державної

 адміністрації                                          Вячеслав Пилипченко