back

З нагоди Дня Гідності і Свободи, на варвинщині відбулось покладання квітів

20 листопада 2020

 

 

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Щороку День гідності та свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.

Цей день –  день і радощів, і смутку. Революція Гідності, яка розпочалася з виходу молоді на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 року, назавжди змінила українців.. Ми вчергове довели, що здатні згуртуватися навколо великої мети – свободи і незалежності.

Сьогодні, 20 листопада,напередодні Дня Гідності і Свободи голова районної державної адміністрації Вячеслав Пилипченко, керівник апарату районної державної адміністрації та голова районної ради Петро Бакуменко поклали квіти до пам’ятного знаку Захисникам України і хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО.

Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної сотні, героїв-добровольців, які  з Майдану йшли на фронт і віддавали життя заради України і її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.

Герої не вмирають!