back

З нагоди державного свята – Дня захисника України

День захисника України – це всенародне свято, яке є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників Батьківщини та проявом поваги народу до них.

 Сьогодні ми особливою вдячністю вшановуємо тих, хто під  свист ворожих куль та «мелодію» градів боронить українське сьогодення, тих, хто ладен ціною колосальних зусиль будувати українське завтра, і тих, хто жодного разу не піддавав сумніву українське майбутнє, котре неможливе поза європейською спільнотою.

Щирої подяки заслуговують ветерани війни та військової служби, інваліди війни, учасники бойових дій на території інших держав, усі, хто свого часу боронив нашу Батьківщину від підступного ворога. Низький вам уклін і найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття.

Нині Україні потрібні справжня козацька сила, патріотизм повстанців та щире прагнення миру нинішніх бійців, які захищають державу від ворога.  

Сучасні нащадки хоробрих українських козаків із честю відстоюють нашу землю. Ваша мужність та відвага наповнюють наші серця і душі гордістю та вірою. Захищаючи свою Батьківщину, ви показали незламність духу та патріотизм, якого ще не бачив світ.  

Варвинські  захисники з честю боронили східні рубежі держави. 163  варвинці за участь в антитерористичній операції отримали статус учасника бойових дій. Своїм прикладом вони демонструють ворогові та цілому світу українську велич, прагнення до волі та здатність самостійно вирішувати долю своєї держави. І мирне небо панує над Варвинщиною тому, що наші хлопці – в окопах і під кулями. Більшість варвинчан демобілізувавшись повернулися в свої родини, на малу Батьківщину. Але назавжди в нашій пам’яті, в наших серцях залишаться наші герої.

Слава В`ячеславу Носенку, Віктору Мельнику, чиї молоді життя обірвалися в зоні бойових дій, Олександру Потію, Олегу Прудяку, Володимиру Гайдаю та Ігорю Козленку, які були мобілізовані до лав Збройних сил України та на жаль не дожили до сьогоднішнього дня.

З нагоди державного свята – Дня захисника України – у Варві та районі заплановано низку заходів, участь в яких взяв очільник району Вячеслав  Пилипченко.

 

Перші з них відбулися сьогодні, 13 жовтня, біля пам’ятного знаку Захисникам України.

Громада Варвинщини урочисто вшанувала пам’ять усіх полеглих за свободу та незалежність України.

 

В рамках заходів голова районної державної адміністрації Вячеслав Пилипченко поклав квіти на могили загиблим героям Варвинщини – учасникам антитерористичної операції: Вячеслава Носенка, Віктора Мельника та померлих демобілізованих учасників бойових дій: Олександра Потія, Ігора Козленка.