back

Шановні колеги та ветерани державної служби!

22 червня 2020


Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби, яке встановлене Указом Президента враховуючи роль державної служби в процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної та правової держави.

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка одночасно потребує бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі при  чіткому дотриманні законодавчих норм.

Чіткий курс на євроінтеграцію держави вимагає від державного службовця нової якості в виконанні поставлених завдань: професіоналізму, прозорості та  високої відповідальної перед громадянським суспільством, втілення високих європейських стандартів у життєдіяльність суспільства та держави.

Від ефективності роботи державної служби залежить багато: суспільна та політична рівновага, соціальна стабільність, запровадження та реалізація реформ, вирішення багатьох питань соціально-економічних і гуманітарних процесів. Головний суспільний запит – запровадження принципів публічного менеджменту в діяльності владних інститутів, необхідність консолідованого напрацювання з представниками громадського сектору проектів рішень і вироблення інноваційних засад державної політики.

Не менш важливе значення має модернізація матеріального забезпечення в системі мотивацій державних службовців, встановлення гідного рівня оплати їх праці та пенсійного забезпечення, і особливо актуалізації пенсійного забезпечення державних службовців, які раніше вийшли на заслужений відпочинок.

Державні службовці прийміть найщиріші слова подяки, які з повною віддачею працюють на користь району.  Ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід є запорукою успішного виконання намічених цілей, які і надалі будуть слугувати на користь жителям нашого району.

З особливим теплом сьогодні  і щороку  згадуємо сумлінну працю ветеранів державної служби, які значну частину свого життя присвятили себе їй, та зараз знаходитеся на заслуженому відпочинку.

Бажаю колеги щоб громадський авторитет державної служби базувався на визнанні фаховості і прозорості, професійного Вам зростання, добробуту, міцного здоров’я та родинного благополуччя! Нехай кожен день життя буде сповненим оптимізму та любові, які допомагатимуть у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 

Голова районної державної адміністрації            Вячеслав ПИЛИПЧЕНКО