back

Профорієнтаційний квест «Пізнай світ професій»

12 лютого 2020

Для ознайомлення школярів з алгоритмом вибору професій та розширення їхнього світогляду вже третій рік поспіль Варвинська районна філія Чернігівського  обласного центру зайнятості проводить з учнівською молоддю традиційні профорієнтаційні квести «Пізнай світ професій».

Квест сприяє розвитку мислення та інтерактивних здібностей, допомагає долати проблеми й труднощі: вирішити, розгадати, придумати, застосувати свої знання на практиці у нестандартних ситуаціях тощо.

Так, днями проведено квест-гру для учнів 9-А кл. КЗЗСО І-ІІІ ст."Варвинського ліцею №1". Учасники заходу перевірили себе на вміння орієнтуватися у сучасних професіях,  відкрили для себе їх зміст і перспективу, розширили знання про світ робітничих професій, які нині актуальні на ринку праці  та ознайомилися з факторами, що впливають на вибір професії.

Учнівська молодь вразила своєю логікою, винахідливістю та  креативністю. Під час проходження квесту учні активно розгадували шифри, ребуси, філворди.  Використовуючи всі підказки, виконували завдання і рухалися вперед.

Проведення таких заходів допомагає школярам відчути власну відповідальність перед вибором професії і усвідомити, що кожен з них у майбутньому обере для себе справу, яка буде приносити задоволення.