back

Добрі українські традиції

13 січня 2020

Стало доброю традицією 13 січня в районі щедрувати у колективах та організаціях. Не відійшли від українських звичаїв і цьогоріч. Аматорські колективи Антонівської, Гнідинцівської територіальних громад, центру дитячої та юнацької творчості, музичної школи селищної ради, хоровий колектив Гнідинцівського ГПЗ, завітали з театралізованим дійство за участю традиційних героїв вертепу до колективу районної державної адміністрації.

Новорічно-різдвяні свята відзначаються з особливим настроєм, оскільки супроводжуються українськими традиціями: колядками, щедрівками, вертепами, які несуть в собі благословення предків, зберігають українську духовність і приносять радість в кожну оселю, тому кожен має приймати їх з вдячністю. Саме з такими відчуттями колектив районної державної адміністрації зустрів щедрувальників.

Були тут усі народні персонажі, у т.ч. і Коза, і Маланка, були і найдотепніші новорічні щедрівки, і неймовірної краси українські народні вбрання. Щиро лунали побажання миру та щасливої долі для рідної України.

Голова райдержадміністрації Любов Доля подякувала щедрувальникам за привітання, які наповнили душі присутніх добром, радістю та жагучою вірою в світле майбуття та побажала миру, здійснення найзаповітніших мрій і сподівань.

Закінчилось свято Щедрого вечора спільним фото на пам'ять, а веселі щедрувальники поспішили далі вітати й інших варвинчан.


За повідомленням прес служби РДА