back

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

02 грудня 2019

В рамках співпраці Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості з Варвинським військовим комісаріатом 02 грудня 2019 року відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України для безробітних, які перебувають на обліку.

Розпочала захід провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Аліна Бородай. Вона поінформувала про стан ринку праці в районі, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості.

«На сьогодні служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці», - зазначив фахівець служби зайнятості.

Представник військового комісаріату, інструктор відділення рекрутингу і комплектування Шуляк Володимир Анатолійович докладно розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом.

У заході взяли участь 11 осіб з числа безробітних. Всі присутні мали змогу отримати індивідуальну консультацію та роздатковий матеріал.


За інформацією Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості