back

Відзначення Дня захисника України варвинці розпочали вшануванням пам’яті

11 жовтня 2019

День захисника України – свято вшанування всіх причетних до втілення благородних цілей – перемоги, миру, безпеки народу України. Це свято кожного громадянина України та всіх українців – цілого народу і його держави.

З нагоди державного свята – Дня захисника України – у Варві та районі заплановано низку заходів, участь в яких взяла очільник району Любов Доля.

Перші з них відбулися сьогодні 11 жовтня, біля пам’ятного знаку Захисникам України. Громада Варвинщини урочисто вшанувала пам’ять усіх полеглих за свободу та незалежність України.

В рамках заходів голова районної державної адміністрації Любов Вікторівна поклала квіти до могил загиблим героям Варвинщини – учасникам антитерористичної операції: Вячеслава Носенка, Віктора Мельника, померлих демобілізованих учасників бойових дій: Олександра Потія, Ігора Козленка.

Цей меморіальний захід – традиційний вияв поваги до жертовності та самовідданості минулих поколінь борців за незалежність України, пам’ять про героїчні сторінки нашої історії, які надихають і нинішніх захисників країни.


За повідомленням прес служби РДА