back

Оголошення про конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги»

11 жовтня 2019

Правові підстави проведення конкурсу: Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.09.2019 № 160 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги».


Найменування установи: Комунальне некомерційне підприємство «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Варвинської районної ради Чернігівської області.


Місце знаходження: 17600, Україна, Чернігівська обл., смт. Варва, вул. 9 травня, 2 а.


Основні напрямки діяльності, структура закладу: зазначені в Статуті підприємства, що подається нижче.

Кошторисні призначення діяльності закладу згідно фінансового плану на 2020 рік: 8090,5 тис. грн.


Назва вакантної посади: директор комунального некомерційного підприємства «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги»


Кваліфікаційні вимоги до претендента: вища освіта II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація та управління охороною здоров’я».


Умови оплати праці: керівнику нараховується заробітна плата в межах фонду оплати виходячи з установлених: посадового окладу визначеного уповноваженим органом управління у штатному розписі, підвищення посадового окладу за наявність кваліфікаційної категорії, надбавки за вислугу років, допомоги на оздоровлення в розмірі посадового окладу під час надання основної щорічної відпустки, премії, розміри якої залежать від особистого внеску керівника в загальні результати роботи закладу.


Строк і місце прийняття документів: прийняття заяв і доданих до них документів від претендентів на участь у конкурсі здійснюється у строк не більше 30 днів після дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб сайті Варвинської районної державної адміністрації.


Прийняття заяв розпочинається з 11.10.2019.


Кінцевий термін прийняття заяв 08.11.2019.


Прийом заяв та поданих до них документів.docx здійснюється відділом організаційної роботи, інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю, контролю та загальних питань апарату районної державної адміністрації за адресою : 17600, Україна, Чернігівська обл., смт. Варва, вул. Шевченка, 38.


Довідки за телефоном (04636)2-12-52 або e-mail: varadm_post@cg.gov.ua


Статут.pdf


Перелік документів що подаються на участь у конкурсі: додатки 1.pdf, 2.pdf , 3.pdf