back

До Дня усиновлення

02 жовтня 2019

30 вересня, коли весь християнський світ відзначає свято Віри, Надії, Любові та їхньої Матері Софії також в Україні відзначають національний День усиновлення. Це свято батьків і дітей, соціальних працівників та усіх причетних до цієї благородної справи, нашої держави в цілому, яка поступово втілює на практиці гасло “Чужих дітей не буває”

В усіх державах в усіх суспільствах завжди були, є і будуть діти-сироти, які з різних причин залишаються без піклування батьків. В такому випадку суспільство і держава беруть на себе турботу по розвитку і вихованню таких дітей. Кожна дитина потребує тепла і захисту батьків, проживання і виховання в родині. Лише сім’я здатна задовольнити основні потреби дитини, надавати стимули для її подальшого розвитку, створювати добру атмосферу. Якщо не існує можливості для дитини жити з рідними батьками, альтернативою є інші, сучасні форми сімейного виховання сиріт.

З року в рік зростає кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сімейних формах виховання: усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. Нині в районі функціонує п’ять прийомних сімей в яких виховується десять дітей, крім того сімнадцять дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування перебувають під опікою та піклуванням жителів нашого району, зазвичай це хтось із родичів дитини, а також більше п’ятнадцяти дітей-сиріт знайшли своїх батьків – їх усиновили жителі Варвинщини.

27 вересня 2019 року в м. Чернігові відбулася зустріч з нагоди Дня усиновлення, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів з керівництвом обласної державної адміністрації на якій піклувальник Кондур Марина Прокопівна отримала Подяку голови облдержадміністрації, квіти та цінний подарунок – саме її підопічна цього року стала студенткою Київського університету ім. Т. Г. Шевченка. А, 30 вересня, на Варвинщині з нагоди святкування Дня усиновлення голова Варвинської районної державної адміністрації Любов Доля відвідала кожну прийомну родину та особисто подякувала прийомним батькам за їх тепло та ласку вручивши подарунки.

Прийміть щирі вітання, доземний уклін та найщиріші слова поваги. Всі, хто приймає безпосередню участь у долі знедолених дітей, які, завдяки вам, мають можливість зростати у сім’ї. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними ваші діти.