back

Проведено семінар для безробітних в Варвинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості

16 вересня 2019

Проведення службою зайнятості спільних семінарів для безробітних з представниками Пенсійного фонду вже стало усталеною традицією у співпраці обох установ. Мета таких заходів – донести до населення важливість легального працевлаштування та оплати праці, що є запорукою соціального захисту держави та гідного пенсійного забезпечення.

Участь у проведенні заходу взяла завідуюча Варвинським сектором обслуговування громадян(сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Богоденко Лілія.

Всім присутнім надано індивідуальні роз’яснення щодо призначення пенсії різних видів, проінформовано про порядок подання і оформлення документів, умови зарахування періодів роботи до страхового стажу в період перебування на обліку в Центрі зайнятості, наголошено про значення офіційного працевлаштування, що пенсія залежить від розміру тривалості страхового стажу та величини заробітної плати, з якої сплачені внески. Учасникам розповіли про сервіси Пенсійного фонду, зокрема СМС-інформування. Також присутніх ознайомили з порядком реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду, що надає громадянам можливість здійснювати постійний контроль за даними, що можуть впливати на їхні пенсійні права, зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України. На завершення учасники зустрічі отримали змістовні відповіді на свої запитання.


За інформацією Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості