Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

Шановні працівники та ветерани нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

06 вересня 2019

Районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають вас з професійним святом - Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

Ви працюєте в одній з провідних галузей української економіки. Вам ми завдячуємо теплом у наших оселях, від вас залежить стабільна робота всієї вітчизняної промисловості, енергетична безпека країни.

Професії нафтовика та газовика вимагають неабиякого професіоналізму, самовідданості та витримки. Щодня, запалюючи газ чи включаючи обігрів квартири, ми рідко задумуємося, що над таким елементом комфорту працювало і працює чимало людей, яких у народі називають просто газовиками.

Цінуємо й пам’ятаємо, що звичний голубий вогник та тепло у кожній оселі – це праця тисяч людей: геологів і буровиків, розробників та будівельників, технологів і транспортників, - усіх, хто причетний до видобутку, обробки і постачання нафти і газу.

Низький уклін і слова особливої вдячності ветеранам галузі за відданість справі та значний вклад у розвиток району.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, процвітання та нових успіхів! Нехай свято подарує вам радість та гордість за обраний вами життєвий шлях!


Голова районної державної адміністрації Л.В.Доля Голова районної ради П.І.Бакуменко