Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

05 вересня 2019

Нещодавно в приміщенні Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся черговий профорієнтаційний захід спільно з представниками Варвинського військомату, був проведений семінар для безробітних з орієнтації на службу в збройних силах України.

Метою цього заходу було інформування безробітних щодо можливостей вирішення проблеми зайнятості шляхом укладання контракту.

Присутні були детально ознайомлені з алгоритмом укладення контракту, особливостями проходження військової служби за контрактом, термінами проходження служби та умовами матеріального забезпечення військовослужбовців — контрактників, переліком пільг та змінами в законодавстві, що стосуються військовослужбовців та членів їх сімей.

Особлива увага приділялась питанням соціального захисту військовослужбовців. Держава гарантує військовослужбовцям вихід на пенсію на пільгових умовах, надання житла на час проходження військової служби та можливість отримання житла, можливість отримання військової спеціальності, право на безкоштовне та пільгове здобуття вищої освіти у військових навчальних закладах, лікування та оздоровлення.


За інформацією Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості