Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці

08 серпня 2019

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має назву – «торгівля людьми». На сьогодні питання боротьби з торгівлею людьми стало надзвичайно важливим для нашої країни. Адже існує багато чинників, що спричиняють міграцію, основні з них це: соціально-економічна криза, значна різниця в оплаті праці на Батьківщині і за кордоном, дискомфорт від загальної нестабільності в державі та ін. Прагнучи кращої долі люди їдуть за кордон в пошуках високооплачуваної роботи і потрапляють в ситуації торгівлі людьми і подальшій експлуатації.

З метою кращої поінформованості людей в даному питанні фахівці Варвинської районної філії ЧОЦЗ провели семінар на тему: Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці.

Участь у заході взяла представник Варвинського бюро правової допомоги головний спеціаліст Місько Ольга Олексіївна. Вона поінформувала безробітних про основні функції та завдання Варвинського бюро правової допомоги, зміст права на безоплатну правову допомогу, алгоритм реалізації цього права та основні законодавчі новації щодо розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Під час семінару обговорювалися основні чинники та мотиви, що спричиняють міграцію, наслідки трудової міграції, групи ризику торгівлі людьми, ознаки торгівлі людьми та роз’яснювалися етапи отримання статусу постраждалого від торгівлі людьми. Також учасники отримали основні поради як захистити себе їдучи за кордон та куди можна звертатися за допомогою, якщо Ви потрапили у скрутну ситуацію за кордоном.