Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

ХІД ПРОВЕДЕННЯ ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ

07 серпня 2019

Станом на 06.08.2019

Аграрії Чернігівщини продовжують збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур.

За даними районів дана група культур зібрана з площі понад 200 тис. га або 77% до прогнозованих обсягів збирання. Обмолочено майже на 47 тис. га більше відповідної дати минулого року.

Загалом намолочено понад 840 тис. т зерна. Рівень урожайності складає 42 ц/га та на 0,2 ц/га більше минулорічного показника.

Найбільший вал зерна на сьогодні мають хлібороби Бахмацького (90 тис. т), Прилуцького (61 тис. т), Борзнянського (59 тис. т), Менського (55 тис. т) та Козелецького (51 тис. т) районів.

Найкращі якісні показники – у аграрників Талалаївського району, де середня врожайність майже 60 ц/га, дещо менша вона у Варвинського, Срібнянського, Ічнянського, Бахмацького, Бобровицького та Ріпкинського районів – 52-58 ц/га.

При цьому завершено збирання основних площ ранніх зернових аграріями Борзнянського, Новгород-Сіверського, Носівського, Прилуцького, Варвинського та Менського районів, де обмолочено понад 95% площ, що підлягають збиранню.


За повідомленням відділу економічного і агропромислового розвитку, містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації.