Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

11 квітня 2019

Піротехніки ДСНС України знешкодили боєприпаси часів Другої світової війни5 квітня о 19.30 до Служби порятунку "101" у Варвинському районі надійшло повідомлення про те, що під час пошуку металобрухту, поблизу водойми за адресою: смт Варва, вул. Пилипенка, виявлено предмет ззовні схожий за ознаками на вибухонебезпечний. Ним виявилася 50 мм мінометна міна часів Другої світової війни. Небезпечне місце було взято під охорону співробітниками Національної поліції. 06 квітня на місце пригоди прибули фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України в Чернігівській області, які вивезли небезпечну знахідку у безпечне місце за межами населеного пункту та о 13.30 знешкодили шляхом підриву.

А вже 8 квітня о 12.30 надійшло повідомлення про виявлення при таких же обставинах предметів схожих на авіаційні бомби в кількості 9 одиниць поблизу бувшого аеродрому в смт. Варва. 9 квітня до місця знахідки прибула та ж група фахівців з області, яка під час обстеження прилеглої території додатково виявила ще 27 авіаційних бомб різного калібру та 9 підривників до них. Всі небезпечні предмети також були успішно знешкоджені шляхом підриву.

Рятувальники вкотре нагадують громадянам про необхідність дотримання заходів безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Не можна їх торкатися руками, переносити або перекочувати. Про небезпечні знахідки необхідно негайно повідомити рятувальників за номером "101" або правоохоронців за номером "102".


Начальник Варвинського РС У ДСНС В.С.Самаль