Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

15 березня 2019

«І ЗНОВУ ПОЧИНАЄТЬСЯ ВЕСНА»З першим теплим подихом весни розквітають ніжні весняні квіти і разом з ними до нас приходить чудове свято – Міжнародний жіночий день.

Прийшла весна! І недаремно саме вона увібрала в себе одне з найкращих, найсвітліших свят – свято жінок. Усі з нетерпінням чекають цього свята, радіють, коли воно приходить.

Тож і Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) не зміг залишитись осторонь. 7 березня відбулася святкова програма, присвячена Міжнародному жіночому дню 8 Березня для своїх підопічних.

Всіх присутніх зі святом привітав директор територіального центру Булава Юрій Васильович та побажав здоров’я, злагоди, добробуту, родинного щастя і весняного настрою.

Насичену святкову програму подарував Сидоренко Григорій Володимирович, який виконав пісні із свого репертуару.

Для жінок лунало багато гарних віршів та гуморесок в цей день, дарувала присутнім свої вірші Розводовська Любов Кузьмівна та читала гуморески Мазник Наталія Іванівна, які створили добрий настрій та вдихнули відчуття свята і весняного настрою.

Свято продовжувалось за святковим солодким столом і запашним чаєм. Ще довго після урочистої програми співали вже самі запрошені пісні своєї молодості. Відвідувачі відділення, які були присутні на цьому заході, отримали велике задоволення, безліч позитивних емоцій та святковий настрій.


Завідувач відділення денного перебування Карпова Л.С.