Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

14 березня 2019

ФОРМУЛА УСПІШНОГО ВИБОРУ ПРОФЕСІЇВід обґрунтованого вибору професії залежить успішність професійного шляху людини, а в кінцевому підсумку – задоволеність власним життям. Тому профорієнтаційна робота в ідеалі повинна починатися ще змалку і набувати найбільшої інтенсивності в підлітковий період.

13 березня 2019 року провідний фахівець з профорієнтації Варвинської районної філії Чернігівського ОЦЗ провела профорієнтаційний захід під назвою «ФОРМУЛА УСПІШНОГО ВИБОРУ ПРОФЕСІЇ» для учнівської молоді в приміщенні Варвинського міжшкільного навчально-виробничого комбіната трудового навчання і професійної орієнтації здобувачів освіти Варвинської селищної ради. Під час заходу школярі дізналися про те, які професії та спеціальності є найбільш затребуваними на сучасному ринку праці, які зміни відбуваються у світі професій, чому одні професії зникають, а інші з’являються та ін. Фахівець з профорієнтації презентувала інноваційну онлайн-платформу «Моя професія: профконсультаційна мережа». На платформі зупинилась більш детально, розповівши про її переваги та особливості роботи з нею.

Зокрема, було розглянуто формулу усвідомленого вибору професії, основні помилки, що найчастіше виникають в процесі прийняття рішення, покрокові рекомендації для тих, хто не знає з чого почати, класифікації видів діяльності тощо.

Бажаємо учням обирати не просто професію або спеціальність, а шлях, завдяки якому вони зможуть досягти певних професійних успіхів та професійної самореалізації.