Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

08 лютого 2019

😊😊😊😊На сході у БрагинцяхВідповідно до графіка проведення загальних зборів населення за місцем проживання 6 лютого схід громадян відбувся в селі Брагинці. Щоб проінформувати жителів села та відповісти на їх запитання до сільського Будинку культури зібралися очільники району, керівництво та депутати сільської ради, представники районних установ, активна громадськість села.

Як і щороку, сільський голова Влахно Андрій Іванович прозвітував про проведену роботу. А от активна, небайдужа громадськість зауважила на неналежну управлінську діяльність голови. Люди не задоволені чищеннням від снігу доріг, формуванням виборчих округів на виборах до об’єднаної територіальної громади.

Голова районної державної адміністрації Любов Доля у своєму виступі висвітлила соціально-економічні показники розвитку району, окремо зазначивши показники сільського бюджету села. Сільський бюджет 2018 року склав понад 900 тис. грн., що на 230 тис. грн. більше попереднього року. Голова райдержадміністрації акцентувала увагу на позитивних змінах, які потрібно продовжувати, реалізуючи реформи започатковані Президентом України Петром Порошенком.

Любов Вікторівна зауважила, що завдяки нововведенням в освітній галузі, які також запроваджуються в Брагінцівських навчальних закладах, відчутно покращилися умови навчання учнів. Відповідно до особливостей Програми «Нова Українська Школа» змінено просторово-предметне оточення, програми та засоби навчання. У школі забезпечено відповідний температурний режим, у 2018 році встановлено новий твердопаливний котел (45000 грн). Разом з тим, батьки учнів, які підвозяться на навчання до Озерянської школи попросили втрутитись в ситуацію з підвезення дітей до Озерянської школи.

Про призначення субсидії та її монетизацію, яка запроваджуватиметься за ініціативи Президента України Петра Порошенка вже в березні цього року, проінформувала населення начальник відділу соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Антоніна Ройко.

Головний лікар КНП „Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги” Володимир Панченко надав інформацію про реформування первинної ланки медичного обслуговування сільського населення, як основний пріоритет роботи Уряду України. Триває процес підписання декларацій з лікарями сімейної практики. На сьогодні брагинчани уклали 169 декларацій. В перспективі - запровадження телекомунікаційних технологій в сільській медицині.

При обговоренні питань, проблеми в населення типові як по району, так і в державі в цілому: робота «Укрпошти», неналежний стан доріг. Усі питання взяті на контроль, головою райдержадміністрації, дані невідкладні доручення керівникам відповідних структур.


За повідомленням відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності комунікацій з громадськістю, контролю та загальних питань апарату районної державної адміністрації