Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

08 лютого 2019

ПрофіКвест для школярів «Пізнай світ професій»Більшості старшокласникам здається, що замислюватися про майбутню професію варто лише тоді, коли пролунає останній дзвоник й розпочнеться вступна кампанія у навчальних закладах; хтось вважає, що потрібно дочекатися результатів ЗНО; хтось просто літає в хмарах, сподіваючись на те, що питання якось вирішиться саме по собі. Все це перші ознаки несерйозного, невідповідального підходу до свого професійного самовизначення, який може призвести до небажаних наслідків в дорослому житті.

Вибір професії залежить від різних факторів, та головну роль, скоріш за все, в цьому питанні відіграють інтереси, здібності та схильності людини. Щоб нагадати про це старшокласникам КЗЗСО І-ІІІ ст. «Варвинського ліцею №1» фахівець з профорієнтації Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Якименко Лідія 08 лютого 2019 року провела для учнів 9-А класу профорієнтаційну тематичну гру за темою «ПрофіКвест: Пізнай світ професій!».

Лідія Миколаївна під час заходу озвучила складові формули вибору професії і типові помилки несвідомого вибору. Окрім цього, презентувала інноваційну веб-базовану платформу «Моя професія: профконсультаційна мережа» та запропонувала бажаючим виявити свої сильні сторони і здібності шляхом проходження тестування на платформі.

Учасники зустрічі домовилися неодмінно продовжувати спільну профорієнтаційну роботу та ділитися корисною і цікавою інформацією.

Наостанок спеціалісти з профорієнтації побажали учням терпіння та прагнення до свідомого професійного самовизначення.