Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

08 лютого 2019

Загальні збори громади в с. ЖуравкаЩоб поспілкуватися з очільниками району, місцевим керівництвом, обговорити питання життєдіяльності села активна громадськість Журавки зібралася 1 лютого у сільському будинку культури на загальні збори населення.

Розпочала зібрання сільський голова Оксана Теслицька, звітуючи про проведену в 2018 році роботу та перспективи розвитку громади.

Голова районної державної адміністрації Любов Доля в своєму виступі доводила результативність впровадження реформ, запроваджених Президентом та Урядом нашої країни. Зокрема, децентралізація сприяє передачі влади, повноважень, відповідальності до органів місцевого самоврядування. Збільшилися сільські бюджети, а відповідно є ресурси для покращення потреб населення. А це ліпші умови для утримання дітей в школах та садочках, для пацієнтів в лікарнях, освітлення сільських вулиць, відремонтовані дороги та інше. Поступово інфраструктура населених пунктів, що передбачається перспективним Планом розвитку району на 2019-2021 роки, кардинально оновиться.

В селі Журавка також впроваджуються реформаторські процеси в галузях освіти та медицини. Про здійснення проекту «Нова Українська школа», облаштування шкільних класів, матеріально- технічне та дидактичне забезпечення інформував присутніх завідувач сектору освіти райдержадміністрації Володимир Кутовий. В 2018 році проведено поточний ремонт покрівлі школи на суму 180 тис. грн., закуплено велопарковки (22 тис. грн), вогнегасники (3тис. грн.), ноутбук (11 тис. грн.), принтер (6 тис. грн.), дидактичні матеріали (13 тис. грн.). Для шкільної їдальні закуплено котел варильний та електричну плиту, кухонний посуд на загальну суму 47 тис. грн. Виготовлено проектно-кошторисну документацію на облаштуванням шатрового даху, заміну віконних блоків на металопластикові та утеплення фасаду (вартість проекту 59 тис. грн.) орієнтовний кошторис зазначених робіт складає понад 14 млн. грн.

Про реформування галузі медицини надав роз’яснення головний лікар КНП «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Панченко В.І. Активно запроваджується реформа первинної ланки медичного обслуговування сільського населення. Продовжує

ться процес підписання декларацій з лікарями сімейної медицини. На сьогодні укладено 1835 декларацій, дана робота триває. На черзі запровадження телекомунікаційних технологій в сільській медицині. Це основний пріоритет на 2019 рік, як заявив Президент України Петро Порошенко.

На І квартал 2019 року в с. Журавка заплановано початок будівництва приміщення амбулаторії монопрактики та придбання нового автомобіля, вартість складає майже 6 млн. грн., фінансування проводитиметься з державного бюджету та співфінансування на рівні 10% з районного бюджету.

В ході обговорення розглянуто питання стану доріг, надання послуг поштового зв’язку, збільшення орендної плати за земельні паї. Громадяни звернулися з пропозицією про встановлення банкомату Ощадбанку. Всі питання, порушені на сході громадян, узагальнені та їх вирішення взято на контроль.


За повідомленням відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності комунікацій з громадськістю, контролю та загальних питань апарату районної державної адміністрації