Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

08 лютого 2019

У Мармизівці відбулися збори громадянПерший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левадний разом з заступником голови районної ради Віталієм Хажанцем та представниками районних установ 7 лютого побували на сході населення сіл Мармизівка та Макушиха.

Громада мала нагоду заслухати звіт сільського голови Довбиш Галини Володимирівни, обговорити проблеми, якими переймаються селяни.

Виступаючи перед присутніми, перший заступник голови райдержадміністрації зосередив увагу на ініційованих Президентом та Урядом України змінах, які в першу чергу змінили ситуацію на місцях і дали можливість місцевим радам мати кошти і повноваження вирішувати проблеми людей і розвивати території. Все, що ми зараз бачимо в громадах, – оновлені школи, садочки, дороги, новий транспорт, освітлення – це результат децентралізації. Реформа була покликана на те, аби покращити життя людей в конкретній громаді. Зокрема бюджет Мармизівської сільської ради у 2018 році склав більше 1 млн. грн., що на майже 160 тис. грн. більше попереднього року. За рахунок субвенції з державного бюджету відремонтовано окремими ділянками автомобільну дорогу загального користування місцевого значення Озеряни – Макушиха - Нове (2360,5 тис. грн.), в селі Мармизівка проводиться реконструкція вуличного освітлення (96,0 тис. грн.), облаштовано автобусну зупинку (49,4 тис. грн.).

Впровадження новітніх реформ в освіті та медицині суттєво змінюють якість навчання дітей, отримання медичних послуг. Про запровадження практики сімейної медицини, програму доступних ліків інформував населення головний лікар КНП „Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги” Володимир Панченко. Наголосив він також на необхідності укладення декларацій з лікарями, до речі, в Мармизівці зареєструвалося менше половини жителів села (116 з 312).

Про соціальні пільги, призначення субсидії, її монетизацію, яка запроваджуватиметься за ініціативи Президента України Петра Порошенка, вже в березні цього року, проінформувала населення начальник відділу соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Антоніна Ройко.

В обговоренні питань були дані роз’яснення з приводу нових порядків розрахунку за електроенергію та газ. Населення с. Мармизівка сподівається на продовження ремонту вуличного освітлення та дорожнього покриття.


За повідомленням відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності комунікацій з громадськістю, контролю та загальних питань апарату районної державної адміністрації