Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

04 грудня 2018

Пам'ятаємо4 грудня 2015 року поблизу села Зайцеве, що на Донеччині, ворожа куля забрала життя у молодої людини військовослужбовця рядового Віктора Мельника.

Сьогодні в с. Світличне з нагоди роковин загибелі воїна-учасника антитерористичної операції Віктора Мельника, біля місця його поховання відбулися поминальні заходи. Для вшанування пам’яті земляка зібралися рідні, близькі, учні Світличненської школи, участь у заходах взяла голова райдержадміністрації Любов Доля та керівник апарату Олександр Філоненко.

Над могилою воїна схилили голови, поклали квіти, згадали про його героїчний подвиг та короткий життєвий шлях.

Мельник В. А. народився 27.06.1990 року в с. Світличне Варвинського району Чернігівської області.

В 2007 році закінчив Дащенківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Потім служив у лавах Збройних Сил України.

Після служби в армії працював в м. Бровари.

11 березня 2015 року був мобілізований на військову службу захищати цілісність України...

Завжди перебував на передових позиціях в зоні антитерористичної операції. Проявив себе сміливим, гідним сином рідної країни.

Віктор користувався авторитетом серед товаришів по військовій службі, друзів, колег, односельців. Він був чудовим сином, братом, онуком. Дуже боляче і прикро, що в цій війні наша країна втрачає найкращих. Прикро, що ми втрачаємо наших земляків, які гинуть за те, щоб ми з вами жили в незалежній країні, гинуть за свободу, за справедливість. І наше з вами завдання — ніколи не забувати про цих хлопців, які поклали своє життя заради України, заради нашої свободи.

Світла пам’ять герою!