Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

12 жовтня 2018

Шановні жителі Варвинщини!Районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають вас з державним святом - Днем захисника України.

Цим святом Україна вшановує мужність та відданість тих, хто відстояв її землю у воєнні роки та у мирні роки охороняє її волю, честь і незалежність. Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів — запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі, гідна шана нашим славним козацьким пращурам!

Висловлюємо подяку кожному воїну, кожному командиру за високий професіоналізм, звитягу, героїзм, за справжній український бойовий дух, які вони щоденно проявляють під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

У цей день ми схиляємо голови перед нашими земляками, які віддали життя за мирне майбутнє України. Світла пам'ять про героїв навічно залишиться в наших серцях.

З нагоди свята шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів і зичимо міцного здоров'я, добра, щастя.

Бажаємо усім мирного неба над українською землею, добробуту, родинної злагоди, впевненості у собі і своїй Вітчизні. Нехай надихає нас у ділах сьогоденних і планах на прийдешнє немеркнуча сила ратного подвигу наших воїнів – захисників України

.


Голова районної державної адміністрації Л.В. Доля Голова районної ради П.І Бакуменко