Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

08 жовтня 2018

,,Життя, як і природа буває різним”Український народ завжди славився шанобливим ставленням до своїх батьків, турботою про найстарших представників громади.

2 жовтня у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся святковий захід до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана «Життя, як і природа буває різним», на якому були присутні громадяни пенсійного віку смт. Варва.

Директор територіального центру звернувся до поважних учасників урочистого зібрання зі словами глибокої шани та висловив добрі побажання здоров’я, злагоди і довголіття. Зазначив, що піклування про людей похилого віку лежить в основі усієї діяльності територіального центру, працівники якої стараються зробити усе від них залежне, щоб пенсіонери і ветерани не відчували будь-яких проблем. Вручив дипломи найстараннішим слухачам навчального курсу ,,Університет третього віку” факультету «Комп’ютерні технології» Тереховій Н. С., Зіброві О. Б. Олексієнко В. М. та подяки за творчу співпрацю активістам територіального центру Панчосі В. В., Мостуненко Л. П., Порплиці В. І., Погибко Г. І., Зорці М. П., Улановій Н. П. і самодіяльним артистам святкової програми ансамблю української народної пісні ,,Надвечір’я” і Світлані Мащенко, Чередніченко Л.В.

Не забули в цей святковий день і про гумор. Гарного веселого настрою додала сценка ,,Пенсіонери майбутнього” у виконанні Мазник Наталії Іванівни і Зорки Марії Петрівни, яка викликала бурхливі оплески підтримки від присутніх.

До Міжнародного дня людей похилого віку в приміщенні територіального центру було проведено виставку робіт відділення денного перебування ,,Чарівний гачок”, ,,Бісерна фантазія”, ,,Кольоровий стібок”.

Гостей свята пригостили запашною кашею та чаєм з солодощами. На завершення свята розважав ансамбль ,,Надвечір’я” різноманітними піснями, гуморесками, віршами.

Будьте завжди здорові, веселі, хай в душі живе гармонія, а в серці співають солов’ї!


Директор територіального центру Булава Ю. В.