Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

31 липня 2018

Про виконавську дисципліну, запобігання корупції, звіт начальника Варвинського відділення поліції – на розширеному засіданні колегії


31 липня 2018 року голова районної державної адміністрації Любов Доля провела розширене засідання Колегії районної державної адміністрації . В засіданні взяли участь: голова районної ради П.Бакуменко, голови виконкомів сільських та селищної рад, керівники управлінь районної державної адміністрації, підприємств, установ та організацій району, працівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, громадських організацій та ЗМІ.

В порядку денному обговорили:

1. Про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених актами законодавства, розпорядженнями і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, голів обласної та районної державних адміністрацій, роботи із зверненнями громадян і запитами на інформацію за підсумками І півріччя 2018 року.

2. Про виконання на території району Закону України «Про запобігання корупції».

3. Звіт начальника Варвинського відділення поліції Прилуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області «Про стан боротьби зі злочинністю, дотримання законності, правопорядку, охорони прав і свобод громадян за підсумками І півріччя 2018 року».

За повідомленням відділу організаційної роботи, ІДКГ, контролю та загальних питань