Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

13 червня 2018

Виїзне засідання постійної комісії районної ради у селі Журавка


12 червня, у селі Журавка відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з гуманітарної сфери та соціального захисту, яку очолює Василь Скоромець. До депутатської групи також приєдналися голова районної ради Петро Бакуменко та голова районної державної адміністрації Любов Доля. Члени комісії мали змогу відвідати основні об’єкти соціальної інфраструктури села: загальноосвітню школу, дитячий садок, будинок культури та амбулаторію.
Депутати відмітили, що ремонтні роботи з підготовки школи до нового навчального року проводяться, та зосередили свою увагу на проблемних питання, які потребують невідкладного вирішення, зокрема, ремонт шатрового даху школи. Цього місяця із районного бюджету вже виділили 60 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації по реконструкції покрівлі Журавської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Г.Ф. Вороного. В ході роботи та перебування профільної комісії у селі Журавка, народні обранці зустрілися з керівництвом села, а також напрацювали відповідні пропозиції та рекомендації.

«Організація життєдіяльності громад району є однією з основних функцій місцевих органів влади, а ефективність їх взаємодії відіграє вагому роль при вирішенні проблем гуманітарної та соціальної сфери», – наголосив голова районної ради.


За повідомленням Виконавчого апарату районної ради