Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

12 червня 2018

Про інтерактивний захід для молоді «Твоя майбутня професія»


08 червня 2018 року на території Варвинського районного центру зайнятості відбувся інтерактивний захід для відвідувачів пришкільного табору «Удай». Головна мета такого профорієнтаційного заходу — розширення інформованості дітей молодшого шкільного віку про світ професій, сприяння самопізнанню та професійному самовизначенню.Зазвичай інформація найлегше сприймається дітьми в ігровій формі, тому були проведені різні ігри та вправи, такі як: «Ланцюжок професій», «Хто є хто?», «Відгадай професію»під час яких діти продемонстрували неабияку винахідливість та артистизм. Всі присутні приймали активну участь у грі. Хлопчики та дівчатка були кухарами, водіями, юристами, вчителями, фермерами, перукарями, продавцями. Під час гри, на деякий час, діти відчули себе дорослими і самостійними у вирішенні майбутньої професії. Гра не залишили нікого байдужим. В інтерактивному заході прийняли участь 28 школярів.

Професійний успіх кожної людини започатковується і формується ще в дитинстві, ставлення до роботи виховується в родині через батьківський приклад. Престиж робітничих професій відроджується за рахунок реального стану регіонального ринку праці. А служба зайнятості лише допоможе вчасно зорієнтуватись, в якій саме галузі людина може проявити себе якнайкраще. Ніколи не потрібно забувати, що діти – це наше відображення. Тож вкладаймо в них усе найцінніше, найпрекрасніше – і чудовий урожай не примусить себе чекати.

В кінці заходу, біля центру зайнятості на асфальтному покритті учні з захопленням малювали свою майбутню професію та розповідали про професії членів сім’ї та близьких людей.

Учасники заходу отримали позитивні враження, корисну інформацію щодо вибору майбутнього професійного шляху.За повідомленням районного центру зайнятості