Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

16 травня 2018

ПрофіКвест – «Пізнай світ професій»


Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю у будь-який формі – це важливе завдання служби зайнятості. Вибір професії відбувається без життєвого і професійного досвіду. Тому саме на цьому етапі учні потребують кваліфікованої допомоги фахівців. Зі свого боку Державна служба зайнятості має багато інструментів для виконання цієї задачі. Один із інструментів ПрофіКвест «Пізнай світ професій!». 14.05.2018 року у Варвинському районному центрі зайнятості фахівці провели ПрофіКвест для учнів 8 класу Варвинської районної гімназії.Ця профорієнтаційна тематична гра проводиться в рамках обласної програми професійної орієнтації молоді з метою надання допомоги у виборі актуальної на ринку праці професії.

Виконання ряду пов’язаних між собою завдань допоможуть учасникам квесту сформувати уявлення про світ професій та навички їх аналізу за основними показниками – характер та умови роботи, вимоги до працівника, протипоказання, заробіток та перспективи зайнятості, навчання тощо.

Для цього школярам пропонується розгадати профорієнтаційні ребуси та філворди, в яких зашифровано назви професій, переглянути відеоролики та ознайомитися з описами професій, базою вакансій та рівнем оплати праці за ними. У ході гри учням також доводиться самостійно шукати предмети, які асоціюються з тією чи іншою професією, вакансії з найвищим рівнем заробітної плати тощо. Насамкінець вони проходять комп’ютерне проофдіагностичне тестування на предмет професійної спрямованості.Для більш поглибленої індивідуальної профконсультації юнакам та дівчатам пропонують відвідати центр зайнятості разом з батьками, а також самостійно пройти тестування за методикою «Магеллано Університет» на сайті «Моя кар’єра». На думку фахівців служби зайнятості, це допоможе обрати професію до душі, а в майбутньому стати професіоналами своєї справи та успішними людьми.


За повідомленням районного центру зайнятості