Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

15 травня 2018

Обласний етап змагань Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім'я»


Щороку, Чернігівський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" спільно з Відділенням НОК України в Чернігівській області проводять обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім'я», де дітлахи, разом з їхніми батьками беруть участь у захопливих естафетах.

На цьогорічний захід приїхало 15 сімей з різних районів Чернігівської області, в тому числі і наша спортивна родина Андрія, Ірини та Софії Савенко. Все дійство було не лише дуже веселим, але і азартним.Але перемога тут не головне. Метою змагань була пропаганда здорового способу життя серед маленьких і дорослих. Адже, кому, як не батькам, ставати прикладом для наслідування. Кожен етап сприяв розвитку спортивного духу сім’ї, а головне – виховував почуття взаємодопомоги та дружби. Цього року наші учасники зайняли «золоту середину» в турнірній таблиці, але набравшись досвіду, вивчивши всі тонкощі естафет, наступного року поїдуть за перемогою.

Фінансову підтримку в організації поїздки до м. Чернігів надав керівник СТОВ «Журавка» Віктор Свинар.За повідомленням в.о. завідувача сектору культури та туризму рда,

Скрипки Ю.С.