Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

16 квітня 2018

"Весняний Кубок Варви" з волейболу серед ветеранів


14.04.2018 року на базі спорткомплексу ім. М. О. Галушки, за підтримки районної державної адміністрації відбувся міжрайонний "Весняний Кубок Варви" з волейболу серед ветеранів. Позмагатися за звання сильніших приїхали команди смт Срібне та м. Прилуки. Ігри проходили по коловій системі.

Першими на майданчику зустрілись команди "Срібне" та "Прилуки" (0-2); У слідуючій грі турніру змагались команди "Варва" - "Срібне". Наші ветерани виявились майстернішими і перемогли з рахунком (2-0). У фінальній зустрічі між командами "Прилуки" - "Варва" у напруженій боротьбі перемога та Кубок дістались гостям. Рахунок 2-0.

Кращим гравцем турніру визначили Кожевнікова Генадія (м. Прилуки), кращим зв'язуючим став Шумський Олександр (м. Прилуки).

Подяками голови районної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток волейболу на Варвинщині відзначені Кучковський С. та Гунько В.

Всі команди отримали нагороди та позитивні емоції від гри.

Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до організації та проведення "Весняного Кубку Варви" (Гиленко В. М. та Бойко М. М.) А спортсменам окрема подяка за участь. Чекаємо нових зустрічей!
За повідомленням в.о. завідувача сектору культури та туризму рда,

Скрипки Ю.С.