Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

back

12 квітня 2018

Семінар-нарада з сільськими, селищним головами та секретарями сільських та селищної рад.


Сьогодні, 12 квітня 2018 року, керівник апарату Олександр Філоненко провів семінар-нараду з сільськими, селищним головами та секретарями сільських та селищної рад. На розгляд виносилися питання:

Про Порядок надання пільг та субсидій готівкою на тверде паливо та скраплений газ інформувала Ройко Антоніна Миколаївна - начальник відділу соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення районної державної адміністрації. На взаємодії суб’єктів соціальної роботи в ході виявлення сімей в складних життєвих обставинах зупинилася Гиленко Людмила Ростиславівна – начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації.

Про Реєстрацію потужностей операторів ринку навчальних закладів та профілактику ротовірусної інфекції озвучила Кочерга Людмила Григорівна – головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Варвинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області. Кутовий Володимир Євгенович – начальник відділу освіти районної державної адміністрації зосередив увагу присутніх на основних нормах Закону України «Про освіту». За підсумками наради навчання відбувся діалог питання- відповіді.


За повідомлення відділу організаційної, юридичної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА