Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

back

11 січня 2018

Легальна зайнятість - запорука соціальної захищеності працівника


10.01.2018 року з метою підвищення рівня правової обізнаності безробітних у сфері трудових відносинфахівець Варвинського районного центру зайнятості Сєчка Ольга Михайлівна спільно з начальником Варвинського бюро правової допомоги Коваленко Юлією Іллівною провели інформаційний семінар «Легальна зайнятість». Ольга Сєчка розповіла про стан ринку праці, умови праці, вимоги до претендентів на вакантні робочі місця, наголошуючи на перевагах легального працевлаштування.

Під час заходу фахівець бюро розповіла учасникам про основні переваги офіційного працевлаштування, поняття трудового договору, порядок його укладення, обов’язкові умови такого договору, гарантії при його укладенні, зміні та припиненні. Також Юлія Іллівна зосередила увагу присутніх на основних відмінностях трудового та цивільно-правових договорів, які також досить часто укладаються із працівниками для виконання певної роботи разового характеру чи надання послуги.

Крім того, учасників семінару було поінформовано про основні функції та завдання Варвинського бюро правової допомоги, зміст права на безоплатну правову допомогу, алгоритм реалізації цього права та основні законодавчі новації щодо розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Після закінчення заходу усі охочі мали змогу отримати юридичні консультації з правових питань.
За повідомленням районного центру зайнятості