Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

back

09 січня 2018

Голова районної державної адміністрації Любов Доля взяла участь в засіданні першої сесії Варвинської селищної ради об’єднаної територіальної громади


5 січня 2017 року голова районної державної адміністрації Любов Доля взяла участь в засіданні першої сесії Варвинської селищної ради об’єднаної територіальної громади. Обговорила порядок передачі та фінансування об'єктів державної власності в об'єднану територіальну громаду.В засіданні взяв участь Сергій Гайдай, голова Чернігівської обласної організації Аграрної партії України й депутат обласної ради.

Новообрані депутати та голова ОТГ вже офіційно вступили в свої повноваження, про що повідомила голова територіальної виборчої комісії Ніна Сопілко.

Депутатська фракція Аграрної партії Варвинської селищної ради є найчисельнішою – 11 представників.

Головою фракції обрано Миколу Гайдая, генерального директора ТОВ “ІСТ АГРО».

Голова ОТГ Валентина Саверська-Лихошва склала присягу та подякувала виборцям за підтримку і закликала всіх до співпраці для розвитку громади.

Утворений та затверджений персональний склад постійних комісій ради. Головами постійних комісій обрано: Андрія Андрієнка (комісія з питань земельних відносин, містобудування, екології, охорони навколишнього природнього середовища), Тетяну Прищенко (комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та гуманітарної сфери), Богдана Макуха (комісія з питань планування соціально-економічного розвитку, комунальної власності, житлово-комунального господарства та енергозбереження), Віктора Гармаша (комісія фінансів, бюджету, інвестицій та міжнародного співробітництва). Варто зазначити, що всі голови комісій є депутатами фракції Аграрної партії.

Також депутати розглянули ряд інших важливих питань. Зокрема, затверджена структура селищної ради, її штатний розпис, утворений виконавчий комітет тощо. Повідомлено про реорганізацію сільських рад, що увійшли до складу селищної ради та утворення старостинських округів.


За повідомленням відділу організаційної, юридичної роботи,
інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю